OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

😁.Mislim da je danas zadnji dan trgovanja po 5 i nesto..Tko je kupio je kupio…Sutra prelazimo na neke druge razine

sto su odlicne vijesti…

Andromeda, 09.12.2020. u 15:37

😁.Mislim da je danas zadnji dan trgovanja po 5 i nesto..Tko je kupio je kupio…Sutra prelazimo na neke druge razine

Da, odlična je vijest da nitko nije htio kupiti po iole normalnoj cijeni. Sva sreća da je

COVID situacija u svijetu pa će rezultati biti još bolji, jelte

Lako moguće da su tražili preko 10 kn, pa nisu uspjeli.

Mi bi se vjerujem zadovoljili i sa 10, pa možda i nešto niže🙂.

Novi, 17.11.2020. u 09:59

Zar nikome nije indikativno da je UG odlucila rebranding iz Tele2 u Telemach ostaviti za polovicu druge godine? Bas cudno da su to ostavili za bas to vrijeme, tko zna sto se ceka…

Sada još prodaju vodi banka koja je savjetovala UG u drugoj akviziciji. Meni se sve nekako čini da se čekaju izmjene ZEM-a i da će onda potvrda prodaje Optime UG.

@andromeda. Koliko po Vama raspon ?

I onda svi u Dalekovod čekat isto?

Moje skromno mišljenje. Od 8 do 15 kn.

U Rješenju AZTN sve piše

 

http://www.aztn.hr/ea/wp-content/uploads/2017/08/UP-I-034-032013-02007.pdf

 

Pozdrav

 

svi smo mi Crobex

Ht vjerojatno nije prihvaćao ponude ispod 10 kn, pa zato nisu uspjeli.

Sad bi prodaja trebala uspjeti kad to bude rješavala banka.

Iznad trenutne cijene će definitivno morati ići.

Najveća mudrost zarade na Optimi je kupi i čekaj konkretnu ponudu za otkup. To i nije neka mudrost pa rijetki i kupuju, jer previše mudruju! A i nema se para više, tko je htio kupiti od malih već je kupio, ovisimo o volji većih koji će nastojati do konkretne ponude polako izuvati sve one koji su nestrpljivi. Već sam pisala ovdje prije da ovdje nema brzih para.

streber, 09.12.2020. u 19:11

 





Andromeda, 09.12.2020. u 15:37



 

😁.Mislim da je danas zadnji dan trgovanja po 5 i nesto..Tko je kupio je kupio…Sutra prelazimo na neke druge razine

 



 

Da, odlična je vijest da nitko nije htio kupiti po iole normalnoj cijeni. Sva sreća da je

COVID situacija u svijetu pa će rezultati biti još bolji, jelte

To je sve već od prije par mjeseci prožvakana tema.Nitko ozbiljan nije ni očekivao da će se prodaja dogoditi u prvom roku iz razloga šta to još ne paše Ht-u a naravno paralizu svijeta zbog virusa ne treba ni spominjati . Sada je vrijeme.Ht je primoran prodati svoj udijel i proces ide po regulativama.Ova današnja obavijest je dokaz tome. Ma uostalom nema smisla ponavljati, ako niste shvatili i povezali neke stvari ni nećete.

Ja se čak ni ne brinem ni da nestane često spominjani Ug u cijeloj priči. Prodaju od sada vodi  europska respektabilna banka okrenuta cijelom svijetu.Bili su izmjenjeni uvjeti za ponuđača tako da se mogu natjecati svi od Pivaca do Buffeta.Zar stvarno netko sada misli da neće biti ponuda za kupnju Optime?Nema velike filozofije.Zna se i okvirna cijena.Usporedite s sličnim firmama po koliko se EBITDA prodaju , oduzmite dug, dodajte premiju i eventualno nabidavanje .

New Report

Close