OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

kodi, 28.08.2020. u 12:12

 





filija, 27.08.2020. u 14:32



 

…bila je nedavno i preko 6…sa isim spoznajama kao i sad…zašto bi bilo nemoguće opet?…

 



 

pišeš gluposti jer prije je u toku bio natječaj i očekivala se prodaja udjela ht i zabe a sad je to propalo i pokušat će se prodati preko posrednika što sve ukazuje na to da prodaja ide teško i da ponuda nema (barem ne po ovim cijenama od 5-6 kn) što znači da se može očekivati samo prodaja po nižim cijenama od trenutnih a to onda može biti i 3-4 kn jer recesija hara svijetom a OPTE svaki mjesec gubi korisnike

Ti pišeš gluposti a ne kolega.Nagađaš a mi neznamo točno šta je bilo kod prvog natječaja.Možda su Ht ili Zaba tražili 15 a na stolu im je bilo 12 kn i to ih nije zadovoljavalo a i vrijeme ih je stiskalo i otišlo je u drugu fazu.U čemu je problem?

Ja da nevoljko prodajem  stan od 100 k € prvo bi tražio 130, pa 120 i na kraju bi dao agenciji da se ona hebe sa tim.Ionako im je to profesija kao i investicijskoj banci.

Telekomunikacije recesija ne pogađa jako kao druge sektore, prema tome Optima je itekako dobra udavača.Korisnike fiksnih usluga svi gube zadnje vrijeme jer je takav trend.

 

https://www.ictbusiness.info/telekomunikacije/united-grupa-ima-najbrzu-mobilnu-mrezu-u-europi

Zaba je od Peveca napravila dobru stvar, ne sumnjam da će i ovdje skupo prodati svoj udjel. Primjetno je da se ulaže u optiku, nešto što ima budućnost.

Za nas neupućene, koje se to vijesti čekaju i kad?

Za nas koji ne možemo otvoriti xls, što piše jel se dobro ponašaju?

Samo PDF mogu otvarati na svom mobu.

Bili smo u pravu za Optima telekom

Lipo je proslo u petak pred kraj trgovanja. Pokupili se sve sto je bilo na asku do 5kn.

Da da bili su u pravu.. ako ja ne kupim a preuzima je bude.. I recimo da kazem da cu kupit 24% firme oce mi Oni isplatit ako ipak budem preuzimanje?

Lijepo je proslo da. Ipak se isplati

Prognoze za do kraja godine ?

 

Paksho, 07.09.2020. u 10:08

Prognoze za do kraja godine ?

 

Poslije izvješća za 3 kvartal možemo kalkulirati sa nekim prognozama. Znači za mjesec i pol dana otprilike.

Paksho, 07.09.2020. u 10:08

Prognoze za do kraja godine ?

 

Ja mislim 2-3 kune.Po nekima ovdje”to vrijedi puno vise”Svatko neka sam procjenjuje .

New Report

Close