OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@andromeda: slazem se skroz sa Vama.. ja ocekujem min 11+ kn ako ukljucimo inflaciju… A realno  7,8,9x EBITDA.. dakle 13+ kn..

nešto ovo poskupilo…

Andromeda, 30.07.2020. u 19:31

Tika taka tika tak , sutra je petak.

Da li netko od Vas misli da će Ht a pogotovo Zaba prodat nešto za duplo manju cijenu nego za koliko su je dobili??

I drugo pitanje :

Da li netko misli da neće biti interesa za skoro 200 k korisnika između ostalog ??

Koliko ono vremena treba za toliko korisnika🙄

 

 

 

 

 

Zašto bi prodavali?

zoro, 31.07.2020. u 11:19

 





Andromeda, 30.07.2020. u 19:31



 

Tika taka tika tak , sutra je petak.

Da li netko od Vas misli da će Ht a pogotovo Zaba prodat nešto za duplo manju cijenu nego za koliko su je dobili??

I drugo pitanje :

Da li netko misli da neće biti interesa za skoro 200 k korisnika između ostalog ??

Koliko ono vremena treba za toliko korisnika🙄

 

 

 

 

 

 



 

Zašto bi prodavali?

E to je pitanje za ove šta danas prodaju a pogotovo jučer po tim cijenama ma koliko god bili u plusu.

https://www.lider.media/poslovna-scena/svijet/united-grupa-preuzela-bugarski-vivacom-132644

https://www.lider.media/poslovna-scena/hrvatska/united-group-na-redu-osvajanje-regionalnog-trzista-web-prodaje-132623

Priopćenje vezano uz proces prodaje dionica Optime Telekoma d.d.

Dobra vijest. Zna se da se nezna a mišljenja sam da kad nebi bilo kupaca da bi se itekako znalo za to da ponuda nema i da je prodaja propala od strane Ht-a i da odsad prodaju vodi investicijska banka.

Očigledno se finalizira prodaja s mogućim kupcima.

Nezamislivo zvuči da dobijemo npr.u siječnju obavijest da je Optima prodana i da je prodaju vodila investicijska banka.

Treba čekat..šta i nije loše jer se može još skupit.

Mislim da će svi biti u plusu ma po koliko ulazili.Pri tome mislim i na HT i na Zabu.Znamo šta to znači.☺

Tko je favorit?

Ug 40 %

A1 35 %

Mirovinski fond 15 %

Ostali 10 %

Ovako nekako?

 

10xxx

Tocka,zarez???

New Report

Close