OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

nije dobro!

https://zse.hr/default.aspx?id=10006&dionica=1087

Tečajne razlike 3.571.134 kn.

Da li mi netko zna u kojem dijelu poslovanja su nastale razlike?

 

A što pobogu nije dobro??

Pa nema nikakvih vijesti, o čemu vi??

@forumaš

kako nema ništa novo kad su izašla fi?!

Link je bio na formalne obavijesti na Zse, pa zato.

Izvješće tu nije nimalo bitno, to je sada zadnja rupa na svirali, bitno je samo koliko će kupci ponuditi, a to sigurno neće biti malo.

@forumas,pise,citiram:

Izvješće tu nije nimalo bitno, to je sada zadnja rupa na svirali, bitno je samo koliko će kupci ponuditi, a to sigurno neće biti malo.”

Svasta sam do sada procitao na forumu,ali ovo je za ne vjerovati!!!Izvjesce  i bilanca neke tvrke,po ovome nije uopce bitna za kupce i investitore????Neka samo daju ponudu koja “sigurno nece biti malo”.Kako je uopce moguce ovako nesto izjaviti????

Link je bio na formalne obavijesti na Zse, pa zato.

Izvješće tu nije nimalo bitno, to je sada zadnja rupa na svirali, bitno je samo koliko će kupci ponuditi, a to sigurno neće biti malo.

 

da, izvješće je nebitno, bitno je prodati

 

a sad, prodajes li gubitasa ili dobitaša, to je nebitno, tko to još gleda

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

@investimir

A sto fali izvjescu?

Manji prihodi? Pa očito je netko na zahtjev nekoga terminirao neke veleprodajne ugovore jer je firma s novom godinom otisla u proces prodaje. Ti ugovori ionako nisu bili profitabilni za Optimu, ali su bildali prihode. Možda jedan od potencijalnih kupaca “vrati” te ugovore natrag ako se dočepa Optime. Ti ugovori očito ne igraju značajno na profitabilnost i Ebitdu.

Igraju se svakakve igre sad prije prodaje.

Mislite da će kupac odlučivati na temelju jednog kvartalnog izvješća??

Pa njega su mogli računovodstveno naštimati najljepšim do sada kad bi to bilo bitno.

Kupcu je bitno jedino preuzimanje tržišnog telekomunikacijskog udjela, a onda može sam slagati poslovanje kakvo želi.

A ne da ga je briga za 1 kvartal u sezoni korona krize.

Ni i vrijeme krize se nisu iskazali kad bi trebali razvaljivati.

Zanimljivo zadnjih 30 dana kontaktirali me i HT, A1 i BNET pa cak i Tele2.

Aktivno zovu i nude usluge.

Iz Optime nisu zvali. Cemu se cuditi onda izvjescu?!

Cijena bi mogla do Gapa na nekih 3.3 – 3.4 kn.

Jako loše izvješće. Sutra očekujempad ispod 5 kn

A kad dođe ponuda kupca možda po puno višoj cijeni od trenutne !

Kolika će onda biti cijena??

Ovdje govoriti o nekom kvartalnom izvješću tik prije prodaje je besmisleno i nevažno.

New Report

Close