OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Mislim da je zorangutan u pravu u svom tekstu.Iskoristio skok i prodao..previše je neizvjesnosti da bih se dalje kockao sa tom dionicom.

 

stana, 01.04.2020. u 17:02

Nikakve. Uostalom kako dokazati tko pise, ja sam vlasnik mobitela a ovo je s mog mobitela mogao napisati svatko, npr. Ostao mi mobitel u caffe baru i ne znam tko je to napisao sa njega

Nije Vam (njemu) mobitel mogao ostati u caffe baru je UO ne rade….

Zašto je netko pokrenuo rast to se ne zna. Znamo da nema nikakvih novosti, tako da s te strane nije bilo razloga.

Da li je netko odlučio zakotrljati kotačić pa su se drugi priključili nitko ne zna.

Ljudi moji jeste li vi uopće pratili otvaranje jutros? Nije bilo naloga, svi su maknuti, 4 naloga sa ukupno 4000 kom ispod 6.00 a onda ništa do 14.00. Sa par transakcija se uhvatio momentum, a onda na malim prometima odletjelo do 6.20 kroz 2 blokade u prvih sat vremena. Tek tad su trejderi počeli ozbiljnije kapitalizirati da bi na kraju završilo na 30% od ukupnog rasta – cisti Fibonacci. Očito je da je sentiment ovdje up i da ćemo ovo gledati opet, samo ne više ovako silovito jer će nalozi biti na mjestu drugi put. Ovo je palo sa 8.90 na 3.80, sad je na 5.30, oporavilo se dosta, a ima tu juš dosta fore….

Da, izgleda da je to što su bili brisani svi nalozi zbog promjena od strane Zse, netko iskoristio i počistio ask koji se još nije bio dobro napunio. Kako su se nalozi slagali tako je pritisak bio sve veći i cijena je išla dolje.

Isto je bilo npr. i na Ptkm, nije bilo aska i cijena se podigla, a što će biti dalje ne znam.

Newinvest, 01.04.2020. u 16:55

 





rakam, 01.04.2020. u 14:36



 

 





zorangutan, 01.04.2020. u 13:21



 

 

p.s. evo kreće sve jače kipanje po kupnji…očito se i zadnjima napokon upalila lampica zašto je došlo do nenadanog rasta jutros….

 

 



 

upalit će se tebi (i ekipi) lampica kada dobijete privatnu tužbu..

 



 

Ovo nije provokacija!

Molim Vas možete pojasniti koje pravne osnove bi imao netko za tužbu?

Da znamo svi kada riskiramo sa pisanjem naših komentara?

Ako nekom date preporuku sta da napravi,preporukama za kupnju ili prodaju i davanje targeta,a nemate ovlasti za to i nanesete mu stetu,realno moze vas tuziti,morate biti financijski savjetnik sa polozenim ispitom za davanja savjeta o ulaganju

ZTK u članancima 471-479

https://www.hanfa.hr/media/1429/ztk-nesluzbeni-procisceni-123-16.pdf

When wealth is lost, nothing is lost; when health is lost, something is lost; when character is lost, all is lost. ~Billy Graham

hahaha vidi opet se zaznili pa udarili po kupnji… pa jucer vam je objasnjeno da je rasla zbog greske, ali ocito ne shvacate. amateri xD

Na kupnji samo neki manipulativni (prozirni) nalozi

Ovisi kako gledate, ja pak vidim da se nešto kuha 🙂

U dva dana promet 5 000 000 kuna, skoro 1 milijun dionica, a vi pricate o prozirnim nalozima. Hhhaaaahha, pa nema vise apri lilili

I tako amateri u dva dana kupili 5 milijuna kuna?

Netko sve gleda samo kroz trejd i to je u redu. Mozda je i pametniji od onih cekaju vola pecenog.

Ali kad trejdas onda nemoj pisati na forumu. Jer stalno moras mijenjati pricu, ovisno o tome da li si unutra ili vani. A to onda lose djeluje po kredibilitet.

Bolje jeftino kupovati nego jeftino prodavati.

New Report

Close