OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Pisalo je svima da ide ponistenje naloga.

Kopsejak je usao u top10 ponovno i danas navecer ce se vidjet i podebljavanje vjerovatno.

Zato je danas raslo.

Bolje jeftino kupovati nego jeftino prodavati.

Paulie, 01.04.2020. u 12:48

zorangutane, kako se ovaj fenomen rasta dogodio samo na Optimi, a ne na drugim dionicama, s obzirom da su maknuti nalozi s prodaje na svim dionicama, odnosno da tako tumačite ovaj rast.

 

zato što se samo ovdje dioničari nadaju da će biti javne ponude, a onda se pod tim dojmom vrlo lako krivo protumače neke sasvim normalne stvari, kao ovo danas….

 

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

Pertinaks, 01.04.2020. u 13:10

….a sad kad su sve  prodali po toj višoj cijeni i zaradili…za koji dan ce ponovno kupovat po 4.7-5kn

veliki nalog na bidu se od jutrošnjih 5,40  spustio na 5,00..

šišanje navlakuše je u tijeku..manipulacija je više nego očita.

zorangutan, 01.04.2020. u 13:21

p.s. evo kreće sve jače kipanje po kupnji…očito se i zadnjima napokon upalila lampica zašto je došlo do nenadanog rasta jutros….

upalit će se tebi (i ekipi) lampica kada dobijete privatnu tužbu..

Kao što rekoh na početku bile su ovo još jedne igre bez granica sirovi…na u skupim odjelima

 

P.S. čestitke svim malim dioničarima koji su zaradili danas

Zorangutan hocer reci da je ovo danas slucajno kupljeno

3 000 000 kuna ili 500 000 dionica? Stvarno ne znam koji ti je stvarno cilj, ali mislim da nije dobar

rakam, 01.04.2020. u 14:36

 





zorangutan, 01.04.2020. u 13:21



 

p.s. evo kreće sve jače kipanje po kupnji…očito se i zadnjima napokon upalila lampica zašto je došlo do nenadanog rasta jutros….

 



 

upalit će se tebi (i ekipi) lampica kada dobijete privatnu tužbu..

Ovo nije provokacija!

Molim Vas možete pojasniti koje pravne osnove bi imao netko za tužbu?

Da znamo svi kada riskiramo sa pisanjem naših komentara?

Nikakve. Uostalom kako dokazati tko pise, ja sam vlasnik mobitela a ovo je s mog mobitela mogao napisati svatko, npr. Ostao mi mobitel u caffe baru i ne znam tko je to napisao sa njega

hoćeš reći da je sve ovo ovo danas zabuna?

gospodo nema zabune u ovom biznisu, gore je kolega naveo

Krešimir Kopsejak je dokupio


nije on bedak da gubi pare na ovo..

Ne ovo nije zabuna to sam i gore napisao. Ja sam u optimi do guse i drzim do kraja. To sto pise zorangutan po meni nema nikakvog smisla, a mozda je zorangutan i maloljetnik koji se igra telefonom

New Report

Close