OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@lebowski

To bi možda bio vjerojatan scenarij da je jedan zainteresirani kupac. Ako su dva ili daj Boze vise njih, onda takav scenarij nema šanse.

u ova krizna vremena potopa svjetskih burzi i nadloazeče recesije,ovakve polu obavjesti samo donose dodatni nemir i nestabilnost cjeni dionice! što je najgore iz priopčenja je jasno da njih uopće ne zanima davanje informacija ulagačima i da to neče niti raditi! tko će onda ulagati u dionicu gdje je postupak totalno neptransparentan!?!?

I ja na bidu. Takav je dan. 🙂

Nevjerovatno koliko jala i crnjaka ovdje ima.

Ne prodaje se vreca trulih krumpira. Sanse da nitko ne zeli kupiti trzisni udio i 120 mil ebitda koje moze pretvoriti u 200+ su ne nula nego manje od toga.

Bolje jeftino kupovati nego jeftino prodavati.

Baš njih briga za male ulagače. Njima najviše odgovara propast Optime. Ne prodaju je zato što to žele.  Da je suprotno i transparentno, ne bi cijena bila tu gdje je.

Da kolega crni spot, zato su im posudili 200 milijuna kuna u prvom mjesecu koje novi vlasnik mora vratiti prema HT-u, jer žele otjerati firmu u stečaj.

HT želi stečaj a posuđuje 200 milja kn za reprogram dugovanja 😂

Pa ne govorim da će je svjesno natjerati u stečaj, niti da to mogu, ali vjerujem da ne bi htjeli taj tržišni udio prodavati konkurenciji da ne moraju.

Naravno da nebi..

HT bi platio optimu i 20 kn po dionici da mu dopuste kupnju to sam uvjeren..

ovdje je smjer preokrenut kao i na cijeloj zse. još da se nađe netko tipa pt drvo spreman da uloži milju, dvije kn i učini štopanje preskupim.

who dares, wins

ovo je kratkotrajan rast na temelju polu informacije. svijet je u rasulu, burze su u rasulu i uskoro ce i zadnji optimisti pobjeci iz dionica. ja sam se danas rijesio opte na ovom malom valu optimizma jer ocekujem da ce vec iduci tjedan opet biti testirana potpora na  4 kn a vi kako hocete

na ignoriranju: ljudska bijeda "nabiduasku" (dno dna)

Biznis Optime ne samo da nije pogođen ovim virusom, nego mu dapače koristi. Ljudi su se prebacili kući, sve se više streama i gledaju IPTV programi, na nekog tko pruza te usluge Covid-19 ne utječe negativno.

Dapače funkcionalnost interneta i povezanost je krucijalna u ovakvim situacijama.

Paulie, 20.03.2020. u 10:57

Biznis Optime ne samo da nije pogođen ovim virusom, nego mu dapače koristi. Ljudi su se prebacili kući, sve se više streama i gledaju IPTV programi, na nekog tko pruza te usluge Covid-19 ne utječe negativno.

Dapače funkcionalnost interneta i povezanost je krucijalna u ovakvim situacijama.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Samo pitanje je, hoće li korisnici moći platit sve te račune obzirom na pad ekonomske aktivnosti, otkaza itd

To stoji,ali mislim da je internet + tv postao “staple”. Duga je lista stvari kojih će se potrošači radije odreći prije nego će se odreći svog internet+tv komba. Pogotovo ako te se lako iskopča iz usluge, kao što mogu telekomi.

New Report

Close