OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Pa i 5kn Je baba sa kolacima

Ne znam kako su neki uspjeli zaključiti da nema ponuda??!

Pa onda bi se baš to lako izvjestilo bez puno filozofija.

Ali vidimo da ne smiju iznositi ništa jer proces prodaje očigledno ide dalje (u drugi krug finaliziranja ponuda)! Zato ne smiju iznositi zasad ništa.

Pa vi prodavajte i dalje po 4 kn!!

Koliko vas je culo za prodaju tele2, ja mislim nitko dok nije javno objavljeno preuzimanje od strane UG, tako se i radi a ne da u svakoj birtiji se raspravlja o zeljama i cijeni. Svima koji su vlasnici ukljucujuci i mene cestitam 😁. Do kraja 7 mj sve rijeseno. Za ekipu koja nije kupila a blatila cijelo vrijeme savjet, ova cijena vam je fantasticna za uci imate minimum zarade 250% a to je moja konzervativna procijena.

 

ne mari za male stvari i ostat ce male

HT ne zeli prodati Optimu tj prodaje je jer mora..Kad vec mora onda ce odugovlacit koliko je god to moguce .

Vrlo vjerojatni scenario je da i ako ima ponuda , (ako nema nasli su nacin kako da odugovlace ) niti jedna nece bit prihvacena i ici ce se na angaziranje investicijske banke ( 31.07.20 ) kako bi HT sto duze koristi benefite a i ojacao financijsku sliku Optime.

Vrijeme svima ide u korist osim “revolverasima ” .

 

Pozdrav

svi smo mi Crobex

Lucijan, 20.03.2020. u 01:36

HT ne zeli prodati Optimu tj prodaje je jer mora..Kad vec mora onda ce odugovlacit koliko je god to moguce .

Vrlo vjerojatni scenario je da i ako ima ponuda , (ako nema nasli su nacin kako da odugovlace ) niti jedna nece bit prihvacena i ici ce se na angaziranje investicijske banke ( 31.07.20 ) kako bi HT sto duze koristi benefite a i ojacao financijsku sliku Optime.

Vrijeme svima ide u korist osim “revolverasima ” .

 

Pozdrav

Ovo je i moje mišljenje. Pitanje je samo koliki je utjecaj ZABE u ovom dijelu prodaje odnosno što ako bude ponuđena cijena koja bi zadovoljila ZABU a ne bi HT. Jer vjerujem da bi ZABA bila zadovoljna i manjom cijenom od HT-a. Njoj ne dolazi konkurent na tržište.

Stari Deda, ajde vise prestani filozofirati.

Dosadio si vise i Bogu i vragu sa izmišljenim glupavim secarijima koje stalno izmišljaš i zagovaraš.

airfire, 19.03.2020. u 23:24

Koliko vas je culo za prodaju tele2, ja mislim nitko dok nije javno objavljeno preuzimanje od strane UG, tako se i radi a ne da u svakoj birtiji se raspravlja o zeljama i cijeni. Svima koji su vlasnici ukljucujuci i mene cestitam 😁. Do kraja 7 mj sve rijeseno. Za ekipu koja nije kupila a blatila cijelo vrijeme savjet, ova cijena vam je fantasticna za uci imate minimum zarade 250% a to je moja konzervativna procijena.

 

 

Ma jasno.

Cak je cijenal testirala 2.5 ponovno i vrtila se u nekoj stagnaciji, a onda odsisala preko 5 kn. Nema tu nikoga koji trguje s relevantnim inside info. Naprosto cak niti glavni sudionici procesa ne znaju kako ce zavrsiti jer ne znaju sto ce tko ponuditi i kako ce se regulator postaviti.

Ono sto se moze reci je da se prodaje zadnji komad trzista, onaj kljucni za dugorocno definiranje pocetnih odnosa medju 3 takmaca, da su sanse da nema ponuda nula i da ce otici onome tko ponudi najvise.

Sve ostalo je obicno trkeljanje.

Bolje jeftino kupovati nego jeftino prodavati.

Lucijan, 20.03.2020. u 01:36

HT ne zeli prodati Optimu tj prodaje je jer mora..Kad vec mora onda ce odugovlacit koliko je god to moguce .

Vrlo vjerojatni scenario je da i ako ima ponuda , (ako nema nasli su nacin kako da odugovlace ) niti jedna nece bit prihvacena i ici ce se na angaziranje investicijske banke ( 31.07.20 ) kako bi HT sto duze koristi benefite a i ojacao financijsku sliku Optime.

Vrijeme svima ide u korist osim “revolverasima ” .

 

Pozdrav

 

Ovo je vjerojatan scenarij, osim ako se ne upetlja AZTN pa malo “pogura” HT. Tu je i ZABA koja bi mogla imati drukčiji interes od HT-a. AZTN ima suprotan interes od HT-a. 🙂

stana, 19.03.2020. u 20:12

Koliko zlocestih ljudi na ovom forumu. Ja sam uvjeren iz dopisa da ponuda ima a tko misli na ih nema neka sutra proda dionice i napusti forum. Oni sta nemaju dionice optime a najglasniji su na forumu mislim da je posteno da prestanu sa blacenjem ove dionice.

Uvjerenja i činjenice su 2 različita pojma.

Do sad se je cekalo….a sad ce oni koji imaju novaca kupovati….ibace je ovo smijesna cijena.Optima ima odlicnecrezultste za 2019 a 1 i 2 Q 2020 ce biti sigurno jako dobro….ovoliko telefoniranja sa fiksnih telefona i interneta nije bilo do sada….Uz to US se smirio i opet idu gore…futuresi cc 2% UP.Upucane su milijarde $ u gospodarstvo i to ce se odraziti na trzistu…,a vi sad mudrujte i smisljajte crne scenarije….sto se moglo jeftino kupiti je proslost.HT ce ovo dobro prodati jer nema izbora i vremena vise…01.07.2020….je uzasno blizu.

DAX 6% plus u PM

NASDAQ 3% plus u PM

Toliko kako ce danas burze reagirati …..

Lucijan, 20.03.2020. u 01:36

HT ne zeli prodati Optimu tj prodaje je jer mora..Kad vec mora onda ce odugovlacit koliko je god to moguce .

Vrlo vjerojatni scenario je da i ako ima ponuda , (ako nema nasli su nacin kako da odugovlace ) niti jedna nece bit prihvacena i ici ce se na angaziranje investicijske banke ( 31.07.20 ) kako bi HT sto duze koristi benefite a i ojacao financijsku sliku Optime.

pozdrav

slažem se…

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

New Report

Close