OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Društvo OT-OPTIMA TELEKOM d.d. na upit Zagrebačke burze a vezano za promjenu cijene, dostavilo je sljedeći odgovor:”OT-Optima telekom d.d. je 19.3.2020. zaprimila upit Zagrebačke burze, jesu li nam kao izdavatelju poznate neke nove okolnosti ili činjenice, a koje utječu ili bi mogle utjecati na cijenu financijskog instrumenta uvrštenog na uređeno tržište, a koje ne proizlaze iz informacija koje su ranije dostavljene Burzi, budući da je došlo do promjene cijene dionica oznake OPTE, što je uzrokovalo pokretanje Dražbe uravnoteženja. Optima ističe da joj kao izdavatelju nisu poznate nove okolnosti ili činjenice koje utječu ili bi mogle utjecati na cijenu dionica, a da ne proizlaze iz informacija koje su ranije dostavljene Burzi uključujući i dostavljene informacije na situaciju u vezi korona virusa (COVI-19).”,

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

to nije pitanje za OPTE, nego HT

pišem samo na dionicama koje držim..

pa ne tone dionica HT-a nego OPTE….

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

neka kaže tko šta hoće,ali ovaj muk po meni znači da ponuda nema i da sad pišu priopćenje  kako da to opravdaju dioničarima!

vjerojatno će se vaditi na krizu, zatvorene granice itd a mogli su na vrijeme tražiti poništenje natječaja od AZTN zbog pandemije i ponovo ići s time nakon ljeta..ovako, bojim se da će upravljanje optimom sada prebaciti na neku nezavisnu banku da proba provesti novi natječaj ali tek na ljeto 2021.

što će biti kroz to vrjeme s cijenom dionice njih naravno ne zanima ni 1%

budapest !

Cemu briga..ima ponuda raste cijena..nema ponuda..pada cijena..ide dokup i kolicina dionica na kontu.

Kako god da bude uvijek ste na dobitku 😉

 

Pozdrav

svi smo mi Crobex

Kakve gluposti se mogu procitati….strpite se malo….pa tko je mislio ili rekao da ce se odmah reci koliko ima ponuda…????To su iznosili oni koji sad namjerno pustaju info da nema ponuda,da ih nece ni biti….to su isti ljudi…koji navlace i kupuju dionice u ovoj panici….Pa ljudi ovo je tek sad pocetak prodaje….Optima vrijedi vise nego ovo na burzi….tko u to vjeruje sad treba kupovati.Ovo kad se okrene biti ce vatromet….inace cudno da bas nitko od Top 10 nista nije prodao?Jedino mi je zao sto bema nekog novog jaceg ulagaca i da sve ovo pokupuje….

Meni osobno nije drago da se suti i nema info….ali to sam i ocekivao.Nece HT nista iznositi….a ova dva odv.ureda moraju sutiti jer inace ce dobiti kaznu i vise nece raditi za HT.Uz sve to se nadovezala corona i sad imamo ovo….sto iskreno nisam ocekivao….ali sad je tako.

Objavu o produzenju natjecaja , prije 15 dana, HT je zaprimio 02.03. a na zse objavio drugi dan 03.03. u 16:17 . !

Po toj logici info o ponudama vjerojatno danas nakon kraja radnog vremana ZSE

 

Pozdrav

svi smo mi Crobex

sutnja ne znaci ni da ima ni da nema ponuda. ono sto se zna je da je natjecaj zatvoren, ostalo su nagadanja optimista ili pesimista. svatko od vas neka odluci u kojoj je kategoriji, mi ostali cekamo sluzbenu obavjest bez nagadanja

iako neki ne misle, OPTE je ipak jedna od rizičnijih dionica u ovom trenutku jer:

1. čak i ako ima ponuda, to će biti tek prvi krug nakon kojeg ide 2. krug i davanje “pravih” ponuda koje mogu ali i ne moraju biti prihvaćene od prodavača tako da je moguć jednokratan pozitivan efekt u vidu dnevnog rasta cijene, a potom status quo dok se ne vidi što će biti u drugom krugu

2. ako nema valjanih ponuda, onda je na žalost sve jasno i izgledan žestok zaron cijene dionice

imate pravo kol. zorangutane. vi o dnevnom padu -10%, ja o nečem drugom.. pardon

pišem samo na dionicama koje držim..
  1. Posto objave nema, zaci da ponuda ima. Da nema, valjda bi to objavili jer nemaju šta dalje razmatrati. Al posto ponuda ima, e onda treba te ponude pogledati, i provjeriti odgovara li kriterijima iz natječaja, i tek onda objaviti koliko ih ide u drugi krug. To je jedino logicno, sve ostalo bilo bi neozbiljno jer teoretski mogao sam i ja poslati ponudu na milijardu kuna, i šta sad bi ht treba objaviti javio se Mrcash? Elem, na dobrom smo putu.

New Report

Close