OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

treća po broju transakcija danas..po prometu tek 10-ta.

backdraft vidim opet dokupljujes 🙂

ne mari za male stvari i ostat ce male

ma neee pa vidis da se nitko iz hta nije javio na forum koliko ima ponuda, ide ovo na 0.42 po mojim izracunima

Prilično žestoka trgovina, što se to valja iza brda?

Kolega morat cu vas razocarat, ovo su zadnji trzaji drhtavih rucica. Jucer do 16:00 su trebale biti poslane ponude u e-obliku, a orginali postom, da nije stigla niti jedna ponuda objavili bi to vec jucer ili danas ujutro jer su to odmah saznali, s obzirom da je to cijenovno osjetljiva informacija. A s obzirom da nema nikakvih objava stigle su ponude ali moraju cekati papirnato da mogu izvijestiti koliko ih je stiglo.

ne mari za male stvari i ostat ce male

Hmm, sve jače se kipa po kupnji. Je li to samo opreza radi, ili je netko dobio info koji ne bi smio dobiti prije službene objave (da nema ponuda?)??

Ignore: KressoM, delux

https://www.tportal.hr/biznis/clanak/telekomi-biljeze-snazan-rast-prometa-kapacitet-su-im-dovoljni-iz-ht-a-porucuju-vise-koristite-fiksni-telefon-i-fiksni-pristup-internetu-20200319

Nije sve tako crno.

Rajfica je najzadovoljnija s ovim padom, cijena dosla 8 na 4kn, a nisu morali potrosit niti 1 dionicu.

Ako su ponude došle, onda je ovo dobra prilika za kupnju.

Međutim, ako ponude nisu došle, ova cijena mogla bi za par dana ispasti jako skup ulaz.

Ignore: KressoM, delux

Jesu, ponude su došle, jer je prošao rok za dostavu istih.

Ali su u drugom planu, kao i sav život, pod ovim korona naočalama koje su nam mediji stavili na nos.

Nije ništa procurilo van, to je zabrinutost, a upravo tako treba i biti, koliko smo mi pomaknut narod, kad tako percipiramo..

Cijena je dobra sada, prerano sam kupovao..

pišem samo na dionicama koje držim..

to sto je prosao rok, a nema sluzbene potvrde da je zaprimljena makar jedna  ponuda, sugerira da ponuda nema! no sacekajmo sluzbeno ocitovanje pa cemo nam odmah biti jasno vracamo li se preko 5 ili idemo nazad na 2 kn

na ignoriranju: ljudska bijeda "nabiduasku" (dno dna)

Očekujem vatromet ovdje e sad na koju stranu gore ili dole vidjet ćemo..

mislim da zaslužujemo malo pozitive u ova teška vremena pa tipujem na gore:)

New Report

Close