OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Eto kad vodis lika da stavi 75000 u 15:59 onda je pametnom dosta…

taj cuva svoje blago i pokazuje ga

ocito nema brige…sve ce bit u redu ljudi uzivajte u ovom periodu 🥰

Zašto ovaj nalog od 3.5 kn zadan u 15.58  nije realiziran?

Zato sto ga je maknuo u 15:59:20

sumnjam da je tome sa 75.000 dionica bio cilj nekakvo strašenje, vjerojatno ni sam nije znao bi li u ovoj situaciji prodao ili ne bi pa je ipak odustao…. no možda će sutra,ako ne dođe nikakav info oko pristiglih ponuda, biti odlučniji i iskrcati se po kupnji….

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

Pravis se naivan ili ti nema spasa?!

Da mozda nije to netko od vas pa se igra kao malo dijete…tko zeli prodat ce a ne za…….Ponuda cd se saznati mozda za par dana….ali bi mogli sutra Hanfi i Aztn i Ht slati mail da se ocituju.

a ne ovako kokosariti….kak ste samo pametni….pa vi ste ministri svega…gori ste od corone

Ja sam HANFI poslao mail. Napisao sam mišljenje kako HT mora izdati priopćenje o pristiglim ponudama prije otvaranja predtrgovanja na Zagrebačkoj burzi jer će u suprotnom biti narušena regularnost tržišta uz veliku mogućnost zlouporabe na temelju povlaštenih informacija.

@elninho

ako su i došle ponude, to bi trebale biti samo inicijalne ponude za iskazivanje interesa (1.krug), a ako ih HT prihvati, onda se tek određuje rok za davanje finalnih ponuda (2.krug) koje mogu i ne moraju biti prihvaćene  a to sve neće biti okončano još najmanje 1-2 mjeseca (ako su uopće danas došle inicijalne ponude???)

Što ne umanjuje mogućnost zlouporabe tržišta. Znamo i sami što čeka ovu dionicu u slučaju da interes iskažu 2 ili 3 potencijalna investitora, a što ako ne iskaže niti jedan. Postoje ljudi koji već znaju je li i koliko je ponuda ovdje koji se narednih dana time mogu okoristiti. Prema tome, ova informacija mora izaći vani u što kraćem roku.

Zorangutan, tip stavlja ovakve naloge vec danima, a ne prodaje. jucer je stavio 85000 komada pa povukao. Sto se tice objave kandidata vec duze vremena pisem kako ih ne ocekujem prije ponedjeljka. Npr. Posaljem danas u 15,55 sati postom ponudu , dobijem stambilj za primitak poste, uredno sam se tom radnjom javio na natjecaj i u valjanom roku. Druga strana ce moju postu zaprimiti tek za nekoliko dana, stoga oni moraju sacekati nekoliko dana kako bi objavili rezultate natjecaja. Sto sad da kazu da ima dva kandidata a prekosutra postom dobiju treceg, svi bi rekli da se natjecaj nastimava. Ceka se razuman rok i slijedeci tjedan ce objaviti rezultate.

Proučite oglas.

…”Ponudu treba podnijeti u pisanom obliku i na engleskom jeziku, slanjem e-pošte

Prodavateljevim financijskim i pravnim savjetnicima, a izvornik ponude treba biti predan

preporučenom poštom na adresu financijskih i pravnih savjetnika:…”

Jasno je kao dan da ako ima ponuda znaju koliko ih je i tko ih je  poslao. Za izvornik koga boli ona stvar. Isprintaj i predoči svima da znaju ono što znaju odabrani. Uostalom čisto sumnjam da i u zabi ne sjede na iglama.

dokupio 16.3.

trebam li/mogu li.. ponovo dokupiti?..izgleda da trebam i mogu, jer već je 2 dana buy signal..

New Report

Close