OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

hm, 55.000 dionica je iskipano po kupnji

nije dobar znak, nikako

prodaja do 5 kn je sve jača, sad je već oko 90.000 dionica na prodaji….vidjet ćemo što sutra nosi tj.ima li ponuda, ali nisam previše optimističan jer dobre vijesti brzo procure ako ih ima, a ovdje je muk i tišina….

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

Dionica HT-a raste 6% danas, uz više od 3 milijuna kuna prometa. Rekao bih da nije sve tako crno, bit će ponuda.

da je bar 1 predao ponudu, netko bi to već saznao i počistio ovih 90.000 dionica do 5 kn ..pa to što one i dalje stoje na prodaji bojim se da je indikativno za to što nas sutra čeka

Koji to ozbiljan investitor predaje ponudu par dana prije isteka roka. Ovakve se stvari rade zadnjih 15 minuta do isteka, pa sačekajmo..

Sutra bilk i ne bilo.ponuda whatever…ovo se mora peodati jer TCOM.ima MONOPOL na hrv telekomunikacijama…obzirom da je t com nedavno kupio nekakav americki telecom i ulazi u americko trziste trebalo bi izgurati i tcom sa monopoma hrv trzista jer nam cini samo STETU i dovesti amerikance…s obzirom na coronu koja ce dugo trajati mialim da lov u mutnom nije primjeren i da treba HT treba oduzeti prodaju i dragalong i dozvoliti zaba banci da nadje nwocvisnog prodavatelja optime…za nas sve je interes da se proda i za 3 kune po diinici, samo da nije TCOM..

Status Quo: Roll Over Lay Down

da ne bi i po 1,7 išlo?

da je bar 1 predao ponudu, netko bi to već saznao i počistio ovih 90.000 dionica do 5 kn ..pa to što one i dalje stoje na prodaji bojim se da je indikativno za to što nas sutra čeka

 

I to bi bilo to. Ispod 5 kuna više ne bi kupovao kao što se dogodilo sa Šaranovićem kod Kraša. A ovako, sutra možda 90,000 do 5 kuna postane 190,000. Za ozbiljnijeg igrača, sitnica.

ja sutra pratim od jutra sve info i ne dođe li neka koja potvrđuje da je stigla makar jedna ponuda, ja svoje dionice do kraja dana prodajem. tako sam odlučio pa što bude nakon tog više me ne zanima!

Da ode do 1,7 treba sve prodati i kupiti optimu…😍

Status Quo: Roll Over Lay Down

da ode na 1,7 kn vjerojatno se više ne bi nikad ni prodala nego bi ju HT vjerojatno gurnuo u stečaj jer optima sama ne može preživjeti..tako da pazi što si želiš 🙄

Sve dionice mijenjaju vlasnike zadnjih godinu dana i to dosta aktivno sa popriličnim prometima. Nitko od top 5 nije prodao 1 dionicu.

Da neko svjesno prodaje i ide u minus(rijetko tko još ima prosjek ulaza manji od 5 kn) na firmi koja ima stabilno poslovanje i ovu krizu neće niti osjetiti mi je pomalo ludo, ali svatko je vlasnik svojih papirića pa nek odluci hoce li prodati ili kupiti

New Report

Close