OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

zvekir:evo  ima 2 dana stiga racun od OPTE telekom  jucer ga platija…ni korona ga nije mogla zaustavit..tako ce bit i s prodajom…jos malo strpljenja…..

ova učestala kipanja po bidu sad već pale crvenu lampicu! bojim se da bi moglo biti loših vijesti za 2 dana!?

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

HT je nešto sumnjivo darežljiv…

Samo logirani korisnici mogu vidjeti privitke.

@paksho

meni je jedino sumnjivo to što ništa o ponudama nije iscurilo van! ili svi čekaju zadnju minutu za predati (hm hm), ili ponuda nema niti će ih biti a onda znamo što će biti s cijenom dionice.

u italiji pocelo smirivanje situacije,znaci idealno vrijeme za dokup dionica, nece vise da pada ovo je dno a sto bude vrijeme prolazilo korona ce se smirivati a cijena rasti sto cemo vidit vec pocetkom drugog tjedna kad ocekujem nesluzbene informacije o broju pristiglih ponuda. Nemojte sada da vam ekipa izmuze dionice na kraju, bit ce vam zao

ne mari za male stvari i ostat ce male

sutra je zadnji dan za ponude, zar ne? a nigdje nikakvih info ni od insajdera….moguće je da je postignuta  100%-a tajnost postupka (što mi je teško vjerovati) ili je pak ovo što piše kolega kodi u gornjem postu (ili svi čekaju zadnju minutu za predati (hm hm), ili ponuda nema niti će ih biti a onda znamo što će biti s cijenom dionice.)

kako bilo da bilo, prst na obaraču i pratiti sve vijesti jer svaka zakašnjela reakcija može rezultirati značajnom štetom za portfelj….

 



na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

@Airfire

Ne da se situacija ne smiruje,vec naprotiv ,ona je sve teza.

Cijela EU zatvara granice i postaje jedna “velika karantena”.

Njemacki ministar je izjavio da ce ovo trajati mjesecima,a mozda i puno duze.

Kinezi kojih ima milijardu samo jedan njihov zarazen jucer, znaci uspjeli su rijesiti virus odnosno sirenje, prvi su ga dobili u 12 mjesecu i do 3 mj. su uspjeli. Europa ima njihove podatke sto se tice sirenja i svega ostalog, normalno da nece sutra stati ali u roku mjesec dana ocekujem pad i lagano smirivanje situacije oko korone

ne mari za male stvari i ostat ce male

@Airfire

Ali privreda u USA je u najgorem stanju trenutno od zadnje krize sto je predjednik FED-a jucer jasno izjavio.EU je u velikim problemima,a Talijanski premijer je rekao da kada rijese ovu epidemiju slijede najmanje 2 godine ratne ekonomije.Tek uzgred,Kinezi nisu rjesili epidemiju.Ona je tamo u tijeku.Samo se navodno broj oboljelih poceo smanjivati.Pogledajte Yahoo finance i You tube.Velika vecina strucnjaka se slaze da je “recesija pred vratima”.Ekonomski tokovi ljudi i roba su prekinuti.Dakle,cekaju nas vjerovatno godine stagnacije,a ne mjeseci.

Vi ste bas crnjak :). Ameri u banani odavno oni ne mogu vratit sve svoje dugove vec jedno 10 god, zaduzeni su preko 100% BDP-a, oni su ponzi shema najveca na svijetu. Talijani su klimavi jos od zadnje recesije. Kinezi napravili dobar posao, pustili da padnu dionice koje su drzali stranci i pokupovali svoje firme nazad sto je vrh poslovanja koje inace primjenjuju ameri odnosno W.B koji sam kaze radujte se padu i kupujte kad drugi prodaju , a bojte se kad se drugi raduju, po tom sad je vrijeme za kupovinu ne za strah. I glavno i osnovno ja polazim od sebe sto mi treba da bih normalno funkcionirao su cigarete, kava i internet , a ovdje se prodaje pristup parnicama i potrosacima koji ce i dalje surfat, gledat tv, gledat filmove, pratit vijesti itd… Znaci prodaje se firma koja nudi pogotovo u ovo vrijeme jednu od najtrazenijih usluga i to za prevlast u jednoj drzavi, zao mi je ali mi imamo drugaciji stav oko ove firme, odnosno ja to gledam kao idealnu investiciju a vi samo po mom sirite paniku zbog svog osobnog interesa jer ste u cash-r-a, sto smatram djelomicno opravdanim jel zelite kupiti a opet s druge strane sirite paniku od korona virusa sto ne opravdavam. ili ste crnjak po prirodi sto nije dobro za vas osobno, jer je optimizam zdravlje duse. p.s. na da mi se vise pisati

ne mari za male stvari i ostat ce male

@Airfire

Otkuda Vam ideja da mislim kupiti ovu dionicu?Nema sanse.Realista sam i pisem o cinjenicama.

sutra je zadnji dan natjecaja a nema nikakvih info??? nervoza je sve veca, do 5 kn prodaje se  vec preko 80.000 dionica

ako dodju ponude vracamo se na 6 kn,a ako ne dodju onda nazad na pocetne polozaje (2-3 kn)

sto li ce sutra biti??

na ignoriranju: ljudska bijeda "nabiduasku" (dno dna)

New Report

Close