OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

DAX 3,4 ⬆️⬆️⬆️
ma bit ce sve u redu

Dax  plus 7% !!!!

Danas bi morala doci do 6 kn….jer je nemoguće pala

Ipak je lijep dan ovaj petak 13!    🙂

Kako je danas ask tanašan…

"Cinik je osoba koja zna cijenu svega, no ne zna vrijednost nićega."

u cetvrtak il petak  vec  mozemo  ocekivat  koliko se kupaca javilo…ocekivam sigurna A1 i UG  a zbog izmjena natjecaja i nekog treceg..

80000 do 6,35

s time da je 33000 na 5,80 a imam osjecaj da ce taj pobjec

Tridesetak prodavača je prisutno. Izgleda da je igra gotova, tko je panično bježao je vani, tko je čuvao neće prodavati. Rajfica liže rane, HT i A1 zvone ljudima na vrata i nagovaraju ih da prijeđu njima jer dolazi opasna konkurencija.

Stvarno cu biti iznenaden ako mi do kraja dana nismo preko 6 kn.

crobex je na plus 9%

dionice su u cvrstim rukama …..ovo je ko corona virus….suzbij se i treba sad te izbaciti iz igre i uzet im sve dionice….

  1. Uistinu ne mogu vjerovati da među nama ima ulagača koji su mislili kako je izlaz na 4,4kn dobar izlaz… Neka se nitko od takvih ne uvrijedi ali kanite se dionica, i sačuvajte tjelesno zdravlje kada ono umno nemate…
"Cinik je osoba koja zna cijenu svega, no ne zna vrijednost nićega."

ne znam hoće li uopće biti izvediva predaja ponuda u uvjetima kada se granice po cijeloj EU zatvorene,a potencijalni kupci uopće ne mogu doći ovamo nego bi sve trebali kupovati na neviđeno, samo gledajući papire koje im servira HT? ja znam da ja tako ne bih kupovao, a bojim se da neće ni oni nego da će ovaj natječaj bit poništen zbog više sile i ekstremenih uvjeta svjetske pandemije.

po mome mišljenju ogromna je šansa da se natječaj zbog ove pandemije poništi i sve odgodi za iza ljeta, a ako se to desi jasno je da će cijena dionice reagirati jakim padom. zato prst na obaraču i stalno pratiti vijesti jer samo najbrži neće izgubiti ako dođe loša vijest pa prvi izađu iz pozicije

budapest !

zvekir:nemoj platit racun od mobitela i reci im da  je razlog  koronavirus..hhhaaaaa..HT  ce prodat Optima bilo il nebilo koronavirusa…

@zvekir

 

Pa, prvo da razjasnimo da poduzeća koji su glavni kandidati za kupnju imaju svoje ljude u HR budući posluju na našem tržištu.

 

Drugo, sad je ionako prva faza u kojoj se praktički tek iskazuje interes. Papiri će biti servirani u drugoj, ovime se i dalje nitko ne obvezuje za kupnju.

A treće, budimo realni, dovoljno je da se javi jedna zainteresirana strana koja zadovoljava i neće biti potrebe za prolongiranjem natječaja.

New Report

Close