OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Realno gledano za ove dionice se najmanje bojim. Po meni za razliku od turista uopce nije pogodena koronom, prodaja je i dalje u igri, a jedini razlog pada je panika i pokusaj nekih da izadu vise i vrate se nize. Rivp mozda sigurno ima bolje fundamente, ali nece se tako lako oporaviti kao opte.

@forumas.

smiješan si s tim tezama u koje ni sam ne vjeruješ

par kolega dobronmjerno vas je upozoravalo zadnjih par dana što će se ovdje dogoditi jer su to sami proživjeli per 12 godina a vi ste im svi s visoka docirali kako drukaju i kako nemaju pojma. drugi puta poslušajte malo mišljenja iskusnih ulagača….

Jel naša burza sutra radi?

Nadam se da su se opametili i da nece….jer ovo nisu normalni uvijeti za burzu

Pa zar netko stvarno misli da će A1 i UG, a izgleda i netko treći, propustiti ovu priliku zbog Corone??

I da neće ponuditi više od 5 kn, a procjena je sad već taman duplo viša od cijene dionice??

Mnogi tu bi jako mogli plakati za propuštenim.

Pa nek im onda drukeri to objasne.

Zašto naša burza sutra ne bi radila?
Rade li druge burze u svijetu, ili se korona u optiku zavukla? Nek tržište živi, pa nećemo sada sve ama baš sve zatvoriti.

kolege, na onom forumu sam blokiran pa da tu napisem  a moze netko copy-paste tamo:

dakle jucer mi je zvonio na vrat gospodin iz HTa. pocne o meni o 500 MBit/s pricat..ja njemu da sam na Iskonu i da sam zadovoljan sa 100 bla bla.. “da ali HT ovo vam je super 500 mbit/s.. bla bla..  ” pa ja njemu: ali gospodine, vidjeti cemo sto ce ponuditi 3. operater AKO dodje.. on kao nije imao pojma o tome.. mislim realno obzirom da ztvoni na vrata i prodaje uslugu i ne cudi me da nema pojma obzirom na poziciju.. ali kao da su poslani da pridobe korisnike i vezu ih ugovorom na 2 godine. zadnjih godinu dana ovo je 3. put. s time da su prva 2 puta bili mlađi ljudi. i ja njemu lijepo objasnim da HT mora prodat OPTE a on meni kao pa zasto mora kad je OPTE od HTa… bla bla. eto. mozda ima samo fix ideju ali cini mi se da ipak sve ide kako treba.

https://zse.hr/userdocsimages/novosti/h9405CijIMxVrBYC4IKjZA==.pdf

Neki izgleda ne shvaćaju da je utjecaj Corone jako kratkog vijeka i ne može značajnije utjecati na nista. Nije nimalo slično krizi iz 2008 jer su gospodarstva zapravo zdrava, jedino je radi sprječavanja širenja zaustavljeno kretanje ljudi.

Kina je već krenula punom parom naprijed, a tako će i svi ostali u svijetu za vrlo vrlo, kratko vrijeme.

Oni koji dižu paniku radi svojih interesa trebaju se pokriti ušima za vrlo kratko vrijeme.

Ako u ponedeljak procuri od novinara vijest …tko se je sve prijavio za kupnju….mislim da će ovo biti smiješna cijena…

Corona virus i prodaja firme nemaju nikakve veze…to je proces koji se pripremao i sigurno ide u realizaciju.

Neovisno o coroni ili o tome da li će Plenković ili netko drugi biti izabran ili da li BMW prodaje svoje aute bolje nego 2019….

@Orange55: dakle savjetujete dokup? :;)

Htio bi se zahvalit svima koji su mi omogucili da udjem po 4,56 … 5 dana do kraja natjecaja

🥳🥰🤝

p.s krasno je kad ti danasnji ulaz vise nije vidljiv na gledalici

Ma ništa ja ne savjetujem….svako po svom.

Ja znam što ja čekam….ponudu i prodaju.

Dionice ne prodajem na zse…, danas sam i kupio još.

New Report

Close