OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Momci su prvo kupili sve do 5,80, a onda stavili prodaju 43000 komada na 6,00. Bas pocetnicki kao prodaju. Hahahhaa

Koji bi to bio posao da prodamo dionice A1 ili UG po 12-14kn i uspijemo kupiti ove druge dionice po diskontnim cijenama. Ovaj natječaj nije mogao doći u bolji trenutak.

@Mariopotra

Sve i da dođu ponude 18.03., to još neće biti finalne ponude s cijenom jer prema onome što se pisalo, tek nakon analize će se odlučiti hoće li i koga pozvati na dostavu finalnih ponuda. Ako nakon analize nekoga pozovu i daju mu dodatni rok za dostavu ponude, tek nakon nove analize je trebaju prihvatiti..pa onda pitati AZTN jesu li suglasni da xy bude kupac. Ako sve bude OK, tek onda bi trebala ići javna ponuda za sve, a to bi već moglo biti ljeto ili kraj ljeta. Sve se to oteglo preko mjere, pogotovo s ovim produljenjem roka.

Ignore: KressoM, delux

Ništa se nije oteglo osim ovih dodatnih 18 dana. Nek doznamo koliko ima ponuda, onda će se druga pjesma pjevati. Naravno ako ponuda bude, mislim da će mo prvi probati cjepivo protiv korna virusa. Ako ne bude, umriwjt će mo prije nego nad korona dočepa. U svakom slučaj mi smo win win haha

Kolega, ne mislite valjda da će cijena ostati na ovoj razini nakon 18.3.?

Spustite se ljudi s oblaka na zemlju, proglašena je GLOBALNA PANDEMIJA

https://www.jutarnji.hr/vijesti/svijet/ovo-je-sada-globalna-pandemija-svjetska-zdravstvena-organizacija-povisila-stupanj-upozorenja-na-koronavirus-na-najvisu-razinu/10081603/

Ignore: KressoM, delux

neki od vas pljuvali ste neke kolege jer su upozoravali što će se ovdje dogoditi zbog korona virusa i sad kad se to dogodilo nema više nikoga od tih junaka da se ispriča,kad se več niste zahvalili kolegama što su vas na vrijeme upozoravali

A kad za koji dan dođu ponude po 10 ili više??

Ovo je jedina dionica na Zse koja nema veze s Coronom.

Zato pametno jer je rasplet za koji dan!

Kak se pojedinci prse i slave….halo…tu ljudi umiru i bolesni su….a vi likujete….

Kakvi primitivizam.

Optima će se brže vratiti nego vi to mislite.

Samo polako.Pale su i dionice Deuche Bank , SAP, BMW…..i to po 30-40 %.

Optima je druga priča…prodaja firme…mali su ovo srušili…nije tu nitko ozbiljan prodavao.

To su ovi koji trguju svaki dan…jedan dan ide gore,drugi dan ide dole i samo mijenjaju svoje nickove….

Samo polako…na kraju se broje mrtvi.

A to je za nas Optimaše tamo 5-7 mj bi trebalo ovo da pređe u tuđe vlasništvo….

Barem ja tako mislim.

Kako sam već rekao, ovo je jedina dionica koja je drugačija od svih ostalih. Tromjesečni prosjek je sada već 50% iznad trenutne cijene, a natječaj je gotov za 3 radna dana.

I onda nema više ulaska ispod toga, a to je jako, jako primamljiv kolač.

Zato oprezno s odlukama!

Pa kako će veliki prodavati!? I da hoće ne mogu jer nema tko pokupit tolike količine, za tukli bi je do 1 kn

New Report

Close