OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Znači u ponedjeljak treba očekivati stampedo? [thumbsup] ili [bye]
Bit će uzbudljivo



Ja mislim da će biti najbolji kvartal u povijesti Optime. [lol]
Gubitak Q2 cca 14 mil kn (H1 33 mil) i povećanje obveza za cca 4mil kn.
Vidjet ćemo sutra jesam li u pravu.

To bi znacilo da je EBITDA u Q2 oko 20 mil kn???
Mislim da je to ipak previse.

[/quote]

Nije nerealno, troškovi najma i zakupa vodova bi za cca 3 mil kn trebali biti manji nego u Q1, zbog HAKOM-ove odluke o sniženju cijena od 40% koja je stupila na snagu sredinom veljače.
Imat će rast prihoda od internet usluga za 1,5 mil kn i 0,5 mil kn od IPTV-a
Jedino neznam što će biti s prihodima od interkonekcijskih usluga zadnja dva kvartala su snažno pali ali ako oni ostanu na istim razinama EBITDA će biti 20 mil kn.

Nisam ni računao rashode od kamata, ZABA je nešto smanjivala kamatne stope moguće je da i tu bude pad.

U ovom kvartalu bi mogli doći do 100 000 preplatnika govorne usluge.

Bumo vidli.
20 mil EBITDA je jako dobro.

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

Meni je dovoljan podatak da posljednjih par mjeseci ljudi masovno prelaze iz HT (najskupljeg teleoperatera u ovom dijelu svijeta) i prelaze ostalim, a da ne kažem kako će istih biti sve više jer mnogi jedva čekaju da im istekne ugovor sa HT. [lol] [lol]


Meni je dovoljan podatak da posljednjih par mjeseci ljudi masovno prelaze iz HT (najskupljeg teleoperatera u ovom dijelu svijeta) i prelaze ostalim, a da ne kažem kako će istih biti sve više jer mnogi jedva čekaju da im istekne ugovor sa HT. [lol] [lol]

link kolega? di to piše?



Meni je dovoljan podatak da posljednjih par mjeseci ljudi masovno prelaze iz HT (najskupljeg teleoperatera u ovom dijelu svijeta) i prelaze ostalim, a da ne kažem kako će istih biti sve više jer mnogi jedva čekaju da im istekne ugovor sa HT. [lol] [lol]

link kolega? di to piše?
[/quote]

Link ti je okruženje. Osluhni malo što ljudi govore. Takve stvari (uz sve ostale monopol. tvrtke) se u bananiji ne pišu. [lol]




Meni je dovoljan podatak da posljednjih par mjeseci ljudi masovno prelaze iz HT (najskupljeg teleoperatera u ovom dijelu svijeta) i prelaze ostalim, a da ne kažem kako će istih biti sve više jer mnogi jedva čekaju da im istekne ugovor sa HT. [lol] [lol]

link kolega? di to piše?
[/quote]

Link ti je okruženje. Osluhni malo što ljudi govore. Takve stvari (uz sve ostale monopol. tvrtke) se u bananiji ne pišu. [lol]
[/quote]
kugla to kaže!!! odlično,druk druk navlačite naivnu ekipu. nitko vam nije kriv šta plaćate gadnu članarinu ovdje…lp STFACA


kugla to kaže!!! odlično,druk druk navlačite naivnu ekipu. nitko vam nije kriv šta plaćate gadnu članarinu ovdje…lp STFACA
[/quote]

Kolega nikoga ja ne navlačim nego samo govorim o činjenicama koje mnogi ne žele vidjeti kao što ne žele vidjeti ni hrpu drugih stvari i gluposti, a sve pod utjecajem plaćeničke medijske mašinerije. Još ne plaćam nikakvu članarinu ali dolazim u napast da je plaćam kad vidim kakvi idioti vode ovu jadnu ali prelijepu državu. Ali da ne duljim, zapamtite ili zapišite današnji datum i moje razmišljanje vezano za HT i OPTE pa ćemo o istom prodiskutirati nakon nadolazećih aktualnih izvješća navedenih kompanija i onih koja slijede u budućnosti odnosno u slijedećim kvartalima i godinama. [bye]

Evo dokazi a ne obećanja.

izvješće će pokazati svoje stranu priče lp



Meni je dovoljan podatak da posljednjih par mjeseci ljudi masovno prelaze iz HT (najskupljeg teleoperatera u ovom dijelu svijeta) i prelaze ostalim, a da ne kažem kako će istih biti sve više jer mnogi jedva čekaju da im istekne ugovor sa HT. [lol] [lol]

link kolega? di to piše?
[/quote]
Dobro ti kaže veki,nije potreban link.I ja sam jedan od onih koji čekam da mi istekne ugovor sa ht-om,a i Antiša ti je dao najbolji dokaz.




Meni je dovoljan podatak da posljednjih par mjeseci ljudi masovno prelaze iz HT (najskupljeg teleoperatera u ovom dijelu svijeta) i prelaze ostalim, a da ne kažem kako će istih biti sve više jer mnogi jedva čekaju da im istekne ugovor sa HT. [lol] [lol]

link kolega? di to piše?
[/quote]
Dobro ti kaže veki,nije potreban link.I ja sam jedan od onih koji čekam da mi istekne ugovor sa ht-om,a i Antiša ti je dao najbolji dokaz.
[/quote]
da se pridruzim…i ja sam korisnik, BTW i dionicar optime vec vise od 2g. a i vecina mojih susjeda..
naaime o cemu se radilo…T-com kao glavni i neprikosnoveni lider nije mogo kod nas pruzit adsl jel ih je mucila daljina od centrale, optima je mogla….prvi sam se prebacio i za sobom povukao jos 10-ak susjeda..napominjem da sam u blizini zg-a, ali cinjenica je da nismo bili interesantni t-comu, ali optimi jesmo..
racun sam smanjio, pogotovo u govornom dijeelu, a dasl mi je fiksan 72 kn mj. flat…
oce dionica gore il dolje tak mi svejedno, kad vidim da imam interesa tad cu prodat il dokupit..
onaj visoki ulaz kaj sam imao sam smanjio, e pa sad ak ode sve u mp3 nek ide, ak pak ode nad oblake, isto tak, nek ide…
LP

http://www.youtube.com/watch?v=0TgrHXa2kE0

New Report

Close