OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

amadeo, 25.02.2020. u 15:59
900.000 dionica je prodano u ova 2 dana, a prosjek je mozda 6,3 kn

sto znaci da ce se na 7 kuna trejderi masovno iskrcavati

 

to da,treba biti oprezan.mirne duše sam kupovao na 6 kn, bez puno nervoze na 6,5 kuna al sad na 7 kn mi više nije ne kraj pameti kupovati jer burze se u cijelom svjetu tresu a ovdje nije sigurno kako će sve to završiti tako da ču na 7 kuna prije prodavat  nego kupovat

amadeo, 25.02.2020. u 15:59
oprez..

900.000 dionica je prodano u ova 2 dana, a prosjek je mozda 6,3 kn


sto znaci da ce se na 7 kuna trejderi masovno iskrcavati

 

Išao sam baš izračunati – u zadnja 2 dana trgovano je sa 902.163 dionice, prosjek je 6,37 kn.

Ignore: KressoM, delux

Kako sam i rekao….najbolje ce proci ovi novi ulagaci koji su sve kupili u ova zadnja tri-cetiri dana….jer nece dugo cekati a zaradit ce prave  novce. Ni koji cucimo 3-4 godine i vise smo zasluzili zaraditi….

optima od iduci tjedan pocinje prava igra a ovo sad uzimaju oni pametni.

da nema ovih gluposti o coroni ovo bi letilo gore

 

optimist, 25.02.2020. u 20:54
Gospodo, Vi koji ste prisutni ovdje na forumu i u ovoj priči oko Optime, i općenito dionica, zaslužujete poštovanje jer spadate u mali postotak odvažnih ljudi u Hrvatskoj koji imaju i neko znanje i sposobnost..

A ja u jednom od ta 2 radim 🙂

avax10, 26.02.2020. u 09:31
Išao sam baš izračunati – u zadnja 2 dana trgovano je sa 902.163 dionice, prosjek je 6,37 kn.

nikako ne razumijem one koji se nisu usudili kupovati na 5,8-6 kn ali sad kupuju po 7 kn? pa za dan-dva može se ponoviti nova panika na burzama i zatući cijenu nazad na 6 kn pa će ovi što sada kupuju opet prodavati dionice po 6 kn!?

nije ni čudo da po statistikama 95% ulagača na burzi gubi novce

Ljudi nisu znali koji k. se događa jučer ni do kud će to sve padati pa su ili sjedili i čekali ili prodavali ili lagano dokupljivali. Sad kad je krenuo oporavak i kad se vidi da je sve ovo bilo “tresla se brda, rodio se miš”, ljudi su skupili hrabrost lagano dokupljivati u rastu, jer su ovo ionako razine bitno ispod onih iz prošlog tjedna (8 Kn +).

Slično će  biti i na ostalim dionicama koje su neopravdano potonule. Međutim ima ih koje su potonule s razlogom, a ovo je samo bio triger, tipa Đuro, ali to je druga tema…

tromjesečni prosjek je dodatno pao i negdje je oko 7,5 kn ili sitno više pa dok se ne sazna službena cijena iz ponuda (ako dođu?), teško da će cijena na burzi preko te granice.

obzirom da je cijena sad na 7,20 kuna,to je već dosta blizu tromjesečnog prosjeka i famozna margina sigurnosti o kojoj smo pisali se topi ….jer jedno je bilo krcati se na 6 kn, a druga sada gotovo po tromjesečnom prosjeku koji će vjerojatno polako padati sve dok se ne obznani cijena

možda ovi koji su htjeli prodati ili zatući cijenu su ispucali svoje kaj su imali.. nemali broj dionica je prošao zadnjih dana tako da bi trend mogao okrenuti opet prema gore..

vidit ćemo još za koji dan kak se to odrazilo u top 10.. dali veliki i dalju hodl-aju.. ja ne vidim razlog da ne.. još par dana do roka za podnošenje ponude..

@kivi

samo zaboravljaš da je jučer i prekjučer kupljeno 900.000 dionica po prosječno 6,37 kn….neka ih samo pola kreće unovčavati dobit na ovim razinama pa ćeš vidjeti što će biti 🙄

u zadnja 2 dana kupljeno je cak 900.000 dionica po prosjecno  6,37 kn i sad se dogadja neminovno- velik dio kupaca od jucer i prekjucer pocinje se iskrcavati po kupnji.

na ignoriranju: ljudska bijeda "nabiduasku" (dno dna)

hrvalin, 26.02.2020. u 13:31
tromjesečni prosjek je dodatno pao i negdje je oko 7,5 kn ili sitno više pa dok se ne sazna službena cijena iz ponuda (ako dođu?), teško da će cijena na burzi preko te granice.

jel ima neki datum do kada se gleda taj prosjek? dan podnosenja ponude, nad preuzimanja…?

Novi u top 10, big boys are back in town!

 

A ispod top 10, 4 ralice kupe sve što im se ponudi. Držite gace ladys & gents

New Report

Close