OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

prdekalo11, 25.02.2020. u 13:53
izgleda da je panika oko koronavirusa  pri kraju

nije ….ali ovdje su ljudi napokon skontali da optima nije turistička nego telekom firma u postupku međunarodne prodaje i da natječaj završava za tjedan dana te da je tromjesečni prosjek cca.1 kn iznad ove cijene na burzi

pametnom dosta 😉

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

jarani moji,sutra presskačemo 7!

Nija valjda da ste i vi podlegli panici od coronavirusa 🙂 mediji vladaju svijetom.

Status Quo: Roll Over Lay Down

Prvo panika prema dolje, onda panika prema gore.

oprez..

900.000 dionica je prodano u ova 2 dana, a prosjek je mozda 6,3 kn

sto znaci da ce se na 7 kuna trejderi masovno iskrcavati

na ignoriranju: ljudska bijeda "nabiduasku" (dno dna)

Ma daj… a ja se kladim da nece. 😁

amadeo:zašto bi prodavali na 7  kad ce to ic u kratkom roku na 8?

Nije mi nitko odgovorio, pa ako netko zna pliz..

Jel HT dužan dati objavu o broju pristiglih ponuda za OPTE?

A cijenu iz ponuda?

 

Tnx

filip813, 25.02.2020. u 17:29
Nije mi nitko odgovorio, pa ako netko zna pliz..

Tko zna jesu li dužni ili ne, ali u ovako maloj zemlji u kojoj svatko svakog poznaje, teško da takva informacija dugo može biti zatajena.

Gospodo, Vi koji ste prisutni ovdje na forumu i u ovoj priči oko Optime, i općenito dionica, zaslužujete poštovanje jer spadate u mali postotak odvažnih ljudi u Hrvatskoj koji imaju i neko znanje i sposobnost..

Sad je najvažnije ostati hladne glave i imati strpljenja jer smo svi tu u iščekivanju što boljeg rezultata i konačne cijene ali do toga može proći još dosta vremena,i oscilacija i virusa..i to sve pod uvjetom da se cijela priča odvije na fair play način..

Tako da cijena dionice jučer, danas, ili sutra ne utjeće na ništa osim na koju decimalu tromjesečnog prosjeka koji opet ne utječe previše ukoliko u igri bude više ozbiljnih igrača…

Tu su neovisne procjena ukupne vrijednosti Optime…

Sljedeći tjedan najtraženije insajderske informacije  će biti od strane dva odvjetnička društva iz Zagreba..ali to će biti i podloga za razne dezinformacije i tako ukrug…. Uglavnom ples se nastavlja a ja vjreujem da će najstrpljiviji i najhladniji na koncu biti zadovoljini…. Sva ostala trejdanja i kalkulacije i sitnićarenja su popratni dio svakog velikog procesa…. Sretno

 

amadeo, 25.02.2020. u 15:59
oprez..

3 nova igrača (ili jedan iza njih kao paravan) su ušla u ring, a ti neće prodavati na 7. Trejderi su svoje rjesili na 6.5

amadeo, 25.02.2020. u 15:59
oprez..

a je, to jest problem

od tih 900.000 dionica, barem 300.000 pobrali su trejderi. međutim i mnogi od nas koji smo se  jučer nakrcali na oko 6 kn, prelaskom 7 kn doći ćemo u napast prodati i uzeti cash jer burzovna vremena su turbo nestabilna pa će mnogi radije uzeti manji ali odmah naplativ prihod nego čekati pa možda umjesto rasta na 8 kn dočekati novi pad na 5-6 kn

New Report

Close