OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

vidjet ćemo kakav će sutra sentiment biti na burzama…ako se stanje smiri mogli bismo polako prema 7 kn… ako pak i sutra nastave s ovakvim armagedonom vani, bit će opet gadno i na ZSE, pa tako i na OPTE, mada je ovo dionica koja bi trebala biti manje pogođena od ostalih…nažalost je ovdjeušlo  previše burekđija i onih koji samo slijede krdo, bilo u rastu bilo u padu i zato smo tu di jesmo….

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

Samo bi podsjeti sve one koji su me pljuvali da drukam da pogledaju na koliko je Optima.

A neki su govorili kada se objavi prodaja da ide preko 10 kuna.

 

Baš su Vas lijepo nakitili.

 

ps. Nitko ne komentira izuzetno loše rezultate HT-a koji kao monopolist ima lošije rezultate nego prošle godine.

Makar je kak ti Optima rasturila.

Tu nekaj ne štima u proračunu.

 

Lp

Kivi, 24.02.2020. u 16:06
danas protgrovano skoro 1% firme.. bude tu još svega ovih dana.. ja sam mislio da će danas siliti cijenu prema 6 ali u kombinaciji sa sveopćom panikom išlo to i niže.. nisam mislio da može toliko ali evo današnji crni ponedjeljak je imao drugačije planove..

nastavi li se ovo brutalno crvenilo s padovima vani, mogli bismo ovaj tjedan testirati granicu na 5 kn.

ništa mi se ovo ne sviđa, u zadnja 4 dana prodano je više od 800.000 dionica, samo danas čak 564.000 što signalizira da prodaju i veći igrači a ne više samo mali

i ja takodjer  ++opte  6500 komada

Pt drvo dokupilo ponovno..

Kako nas zakucavaju….

Ovdje ulagačko racionaliziranje ne djeluje, na djelu je panika najgore vrste, kao da OPTE ide u stečaj,a  ne u prodaju. Ludilo.

Ignore: KressoM, delux

dobro je….stvorila se jaka brana na 6 kn i iznad (160.000) dionica, što pokazuje da je panika stala i polako se počinje skidati s aska…još malo kad ljudi shvate da telekom firma kao optima nema ništa s ovim virusom (jer to nije turizam koji je izravno pogođen… nego firma koja omogućava ljudima da mogu ostati doma i u sigurnosti doma surfati ili pričati 😉), pa bismo mogli do kraja tjedna barem na 7 kn….

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

ajmo ljudi mičimo s prodaje naloge koji su ispod 8 kn.

za tjedan dana ističe rok za predaju ponuda a ako dođe samo jedna ponuda svima nama će biti ponuđen najmanje tromjesečni prosjek koji je oko 7,6 kn

zato – ne prodajte obiteljsko srebro po cijeni starog željeza 🤑

190.000 dionica je na kupnji iznad 6 kuna..sutra krecemo natrag na 7,x kuna jer svi panicari su sada vani a dionice su u cvrstim rukama koje ce cekati rezultat natjecaja za 7 dana

na ignoriranju: ljudska bijeda "nabiduasku" (dno dna)

evo 200 tisuca komada kupnja iznad 6…jos malo i zatvaranje ponuda  za kupnju…

 

Kupnja je brutalno narasla. Ide odbijanac 👍

Ignore: KressoM, delux

izgleda da je panika oko koronavirusa  pri kraju

https://www.index.hr/vijesti/clanak/americka-tvrtka-tvrdi-da-ima-cjepivo-protiv-koronavirusa/2159697.aspx

 

New Report

Close