OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

narko, 24.02.2020. u 11:23

Hvala.

To je 1,24 kn iznad trenutne cijene, tj. skoro +20%  ima do 7,69 kn. 👍

Ignore: KressoM, delux

Je li 2.3. HT dužan pustiti objavu o broju ponuda koje su stigle za kupnju OPTE?
Pretpostavljam da o cijenama u ponudama neće biti riječi..

Moje mišljenje je da je ovo spuštanje cijene dogovoreno izmedu više pojedinaca da bi se nakrcalo jeftinim dionicama..da bi zarada  kroz sljedeće mjesece bila jos veća..a korona virus i stanje u svijetu su dosli kao naručeni…p.s. Dali je netko kupio knjigu dionica?

avax10, 24.02.2020. u 12:04

to jasno pokazuje kako je ova današnja panika besmislena jer da dođe samo 1 ponuda, kupac mora svim ostalim dioničarima ponuditi najmanje tromjesečni prosjek koji je čak +20% iznad trenutne cijene!

dionica Optime u ovom trenutku ima marginu sigurnosti kakvu nema niti jedna druga dionica na burzi! to nije samo margina sigurnosti da se kupnjom neće izgubiti, nego da  može jako lijepo zaraditi onaj tko kupuje po sadašnjim cijenama!

ja sam danas dokupio. stojim i dalje na kupnji pa vi prodajte i kupujte turiste za koje dolaze jako teška vremena.

lp

gzalac, 24.02.2020. u 11:46
Pozdrav svima,

stari moj, je…takve kombinacije su uobičajena praksa kada  želiš obranit imovinu od nekoga , neke regule ili postupka sa neizvjesnim ishodom, onda si zabilježiš fiducijarno osiguranje i kako god ispadne ti si prvi u poziciji…


sad, samo špekuliram, da li ht ima druge planove sa opte ne znam, ali uviđam  više indikatora koji  mogu sugerirati da nisu presretni sa obvezom prodaje koju im je nametnuo regulator i može biti da je time opstruiraju…a i ne mora, možda je samo moja paranoja…budemo vidjeli za koji dan…

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

Pertinaks, 24.02.2020. u 12:35
Moje mišljenje je da je ovo spuštanje cijene dogovoreno izmedu više pojedinaca da bi se nakrcalo jeftinim dionicama..da bi zarada  kroz sljedeće mjesece bila jos veća..a korona virus i stanje u svijetu su dosli kao naručeni…p.s. Dali je netko kupio knjigu dionica?

naravno..ukupan promet u zadnja 3 dana je manji od ovog danas koji je sada već 470.000 dionica. mešetari su majstorski iskoristili ovo s korona virusom i zatukli cijenu pa su se nakrcali na dnu vreće do vrha  i  kad se za par dana objavi tko je sve dao ponude pa se cijena vrati na 9 kn, ekipa će si kupiti nove BMV 5

Barbosa, 24.02.2020. u 12:59

Barbosa, hvala na odgovoru.

Na prvu sam pomislio da ht indirektno kontrolira natječaj kroz dug optime prema ht-u

 

Barbosa, 24.02.2020. u 12:59

Klasicno gnojenje.

bavi se ti svojim HPB-om koji će prije u bezdan od Opte. 😉

140.000 dionica kupuje se od 6 kn na više. ako sutra ne bude dodatne teške drame i paranoje s korona virusom, opte  otvara na 7 kn….

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

zorangutan, 24.02.2020. u 14:00
140.000 dionica kupuje se od 6 kn na više. ako sutra ne bude dodatne teške drame i paranoje s korona virusom, opte  otvara na 7 kn….

 

rasprodaja je gotova! na 6+ kuna sada ima ukupnoo 182.000 dionica na kupnji to jest 1,18 miljuna kuna!

danas protgrovano skoro 1% firme.. bude tu još svega ovih dana.. ja sam mislio da će danas siliti cijenu prema 6 ali u kombinaciji sa sveopćom panikom išlo to i niže.. nisam mislio da može toliko ali evo današnji crni ponedjeljak je imao drugačije planove..

hrvalin, 24.02.2020. u 13:17

 

možda polovne spačeke

New Report

Close