OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

vi kako hocete, ja sam se debelo dokrcao na 6-6,3 ..za par dana zavrsava rok za predaju ponuda pa da bude samo jedna ponuda, cijena ce se vratiti na 8 kn

na ignoriranju: ljudska bijeda "nabiduasku" (dno dna)

sad pravac prema 7 kn…

Ichweiss, 23.02.2020. u 20:46
Aha, kao ti si popušio na Uljaniku i ostavio gace na stapu pa sad gnojis ovdje da i Optimasi to dožive.

Dobro ti jutro želim .

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?

Meni ovo kotrljanje dionica, kao čovjeku sa solidnim znanjem iz ekonomije ali i  burzovnom početniku, djeluje kao vrlo iluzoran scenski nastup, sa puno vatre dima i svjetla, na samom zatvaranju predstave..naglasak na iluzoran

 

Odbijanac!

Na 6+ kn na kupnji je preko 120.000 komada (cca. 760.000 kuna)….

Ignore: KressoM, delux

ovo danas nema vise veze samo sa opte, po pogledajet cijelu burzu. samo jedna dionica je u malom plusu, a 21 u padu preko 5%. ocito smo nesto vece propustili

sve europske burze su roknile tako da se panika siri i ovdje i ne samo na opte

avax10, 24.02.2020. u 10:34
Odbijanac!

ono..kad baš neće…. meki je to odbijanac kad je šalung loš, rade ga drhtave ručice

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?

lebowski, 21.02.2020. u 16:17
Rok za predaju ponuda ističe u sljedeći ponedjeljak u podne pa ćemo vidjeti koliko će ih pristići, a možda i koja će biti ponuđena cijena, s obzirom da je to jedan od uvjeta.

Dok ljudi skuže da ova današnja virus-panika nema veze s Optimom, već će njihove dionice biti u rukama novih vlasnika. 😋

Ignore: KressoM, delux

prodaja OPTE sve blize … koranoa virus omogucija  diskontni dokup optime

avax10, 24.02.2020. u 10:12
Ako netko vodi evidenciju, koji je tromjesečni prosjek s današnjom danom? Hvala.

7,69 Kn za sada

Pozdrav svima,

 

da li je ovo normalno?

Društvo je krajem siječnja 2020. godine ugovorilo zajam s povezanim društvom Hrvatski Telekom d.d. u iznosu od 201,0 milijun HRK s rokom povrata najkasnije do 30.06.2021. Predmetnim zajmom refinanciran je postojeći zajam u iznosu od 95 milijuna HRK, kao i veći dio dospjelih obveza prema Hrvatskom Telekomu

New Report

Close