OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

morat ću te razočarat. nisam od tebe kupovao optimu [bye]

nisam dioničar opte jer sam zaglibio u drugoj dionici, ali neke sitnice znam pa da podijelim s vama.

Stalno spominjete dug Optime, ali da li znate kome duguje najviše ?
E upravo ti vjerovnici su njeni "anđeli" čuvari, osobe kroz institucije koje otvaraju sva vrata u RH, a siguran sam da će se potruditi da Optima vrati kredit pod svaku cijenu poslovanja.
Između Optime i vjerovnika sada postoji uzajamna ovisnost. Nekakav stečaj nije opcija niti pod razno .

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

naravno da će optima vratiti dug vjerovnicima. dok ga ne vrati, vjerovnici će je držati na životu. ali kad vrati dug, pustit će je da propadne.
ima li tu kruha za male dioničare? mislim da je svima jasno da nema.

Kako će to propasti kad vrati dug s operativnom dobiti cca 100 mil kn godišnje? [lol] [lol] [bye]

kolega sve je moguće, ali zar vam nije čudna konstatacija da će vratiti dug pa propasti, nekako mi je logičnije da će onda samo nastaviti raditi bez tereta ?

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

Ma lupeta gluposti, vjerovatno mu je Martić uvalio dionice na IPO-u po 260 kn pa ih je sada prodao s minusom od 90% i nemože se pomiriti s činjenicom da Optima ima velike šanse da profunkcionira već krajem ove godine.
Ovo je startup u kapitalno intezivnom sektoru, normalno je da se prvih 5-6 godina radi s minusom i tuđim kapitalom (velika zaduženost).
Ovdje postoji strašan potencijal rasta možda čak i najveći od svih firmi na ZSE.

nije meni Martić ništa uvalio, više puta sam napisao da ovo ne bih kupio ni za 2 kune.
replicirao sam na izjavu da OPTE ima anđela čuvara u vjerovnicima. znate li što to znači? ako su vjerovnici jedini jamac da će kompanija opstati, znate li što će biti kad se jamci namire pa prestanu davati podršku? ako se ikad uspiju namiriti.
ako vi mislite da postoji strašan kapital, samo kupujte, čujem da martić planira još jednu emisiju dionica, eto vam prilike da kupite u velikim količinama [cool]

lijepo da planira.
Nikoga ne sili na to.
Cijena vjerojatno 30 kn-35 kn sto je tromjesecni prosjek.
Vidjet cemo da li ce mu tko dati (mislim on ce dati svoje vecim dijelom).
Kao i fizulic.

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

ovo ne vrijedi 30-35kn nikako al nipod razno kolega blueman lp

Ne vrijedi ni magma 57 pa je dokap bio po market cijeni.
Ne vrijedi Atlantic niti 700 0pa je dokap bio po market cijeni.

Po nekoj cijeni dokap mora biti a onda to obicno bude market price.

Nemogu dokap napraviti po 0 kn.
ili po -20 kn.

Mislim mogu , tehnicki ali kod nas neizvedivo.

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

15-20kn plafon plafona i to je puno na tankom ledu je ova firma lp

STFACA,

znaš li ti uopće što je dokap, ili book value ili možda šta je ROE?

New Report

Close