OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

najgore je što sad opet ulazi hrpa trejdera koji će ove kupljene dionice početi prodavati 10-15 lipa skuplje i napravit če tako još veći pritisak na prodaju. 8 kuna sada izgleda sve dalje i dalje

budapest !

alo znanci telekomijade …jel to rušitelj igra igru …skuplja prije objave …ili  zna da niš ne vredi pa bježi ….nije da imam previše ovog al nekak ne volim minuse …pogotovo što mi blu čipovi adpl.adr.zaba tak lepo stoje …

ova K/P izgleda depresivno, kao da se čeka(ju) novi udar(i) prema 7 kn….tko i zašto izlazi sada po ovim cijenama, a nije izlazio na 8,x kuna, ostaje misterij….

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

Tako izgleda, dok netko opet ne počne lupati po kupnji.

u ict Business lijepo piše da su u igri UG I A1

mrcash, 20.02.2020. u 19:25
Vidim da više nitko ovdje ne spominje preneseni gubitak koji će kupac optime dobiti i koristiti kao porezni štit. Nije to mala stavka, svojedobno se o tome pisalo na široko.

 

Nije li rok za to 5 godina od godine iskaza gubitka što je isteklo prije ohoho vremena….

 

Loki

du_Lac, 20.02.2020. u 15:29

 

Na masone .

za 10 dana 1.krug natječaja bi trebao završiti a ovdje se neki iskipavaju i to u većim količinama tako da mi sve mi ovo čudno izgleda,kao da očekuju neku lošu vijest pa prodaju dionice prije objave?

(imam dionice opte)

Na ovoj razini ev/ebitda je 4,7x

 

  1. misljenja sam da je ovo ili Raiff iskrcao ili netko kome treba lova.. a da su ostalo drhtave rucice.. procjenjena vrijednost je 7kn i tu bi trebali startati.. nije nagovor na kupnju.

kako ga kuca majstor.. ovaj sigurno ne prodaje samo da izađe iz pozicije.. ali koji su razlozi iza toga.. tko bi ga znao

Rok za predaju ponuda ističe u sljedeći ponedjeljak u podne pa ćemo vidjeti koliko će ih pristići, a možda i koja će biti ponuđena cijena, s obzirom da je to jedan od uvjeta.

https://www.t.ht.hr/webresources/tht/pdf/Poziv_za_podnosenje_ponuda.pdf

New Report

Close