OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

evo krenulo je pritiskanje prodaje nalogom na 30, treba nadokupiti ispod te razine ali nema nekih količina već tjednima, pa kreću sofisticiranije metode [smiley]

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]


evo krenulo je pritiskanje prodaje nalogom na 30, treba nadokupiti ispod te razine ali nema nekih količina već tjednima, pa kreću sofisticiranije metode [smiley]

a jbg, kako drukčije skupit?

opa miki neko brani ovo 3753 kom po 30kn ljepo ljepo

H1 Ebitda 20%.
Ovi moraju i vise zbog IPTV-a i veceg udjela ULL-a
Pa racunajte EBITDA i sta se moze sa time

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep


H1 Ebitda 20%.
Ovi moraju i vise zbog IPTV-a i veceg udjela ULL-a
Pa racunajte EBITDA i sta se moze sa time

Metronet je u 1Q imao 26 % EBITDA.
Efekti IPTV-a će se vidjeti tek u Q4 ili Q1 2011 za sada to nije profitabilno.

Baš sam danas naletio na tiskano izdanje Buisness.hr-a s onim člankom o Optimi od prije dva tjedna.
Piše puno meni zanimljivih stvari…. [wink]

Interview u poslvnom.
Najavljuje se dokap.
Po kojoj god cijeni dobar je iako uglavnom ide po trzisnoj.

Ako nisu smanjili place niti otkaze davali ljudima onda je dobro (iako moze biti dvosjekli mac).

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

http://www.poslovni.hr/vijesti/martic-necemo-vise-dizati-kredite-jer-bi-nas-to-odvelo-u-propast-153301.aspx


Interview u poslvnom.
Najavljuje se dokap.
Po kojoj god cijeni dobar je iako uglavnom ide po trzisnoj.

Ako nisu smanjili place niti otkaze davali ljudima onda je dobro (iako moze biti dvosjekli mac).

Plaće su smanjivane i srezali su ljude 10% prošle godine, ove godine su nešto zapošljavali sve se može vidjeti u bilanci dosta detaljno piše.

Teško da će dokap ići po ovoj cijeni, Martić nemože sudjelovati jer se odrekao prava da ostali sudjeluju nebi bilo efekta bez da se ugrozi Martićeva kontrola na Optimom.

Moj favorit za dokap je AZ o cijeni je zaista nezahvalno nagađati!

Iz današnjeg članka na PD.

…Malo se zna o planu koji nova Uprava Optima telekoma ima za revitalizaciju poslovanja kompanije pritisnute s milijardu kuna dugovanja zbog kojih je i revizor Deloitte izrazio zabrinutost. No tržište, čini se, vjeruje novoj Upravi. Na njezinu je čelu sada većinski vlasnik Matija Martić, a desna ruka mu je Marijan Hanžeković koji sjedi u Nadzornom odboru. Dionica Optime je nakon tih kadrovskih promjena višemjesečno klizanje zamijenila rastom. U deset dana poskupila je 8 posto i u ponedjeljak je vrijedila 28,96 kuna.

Zanimljivo je kako autor članka odmah povezuje rast dionice s kadrovskim promjenama. Dionica je narasla 8% s manje od 25 tisuća kuna prometa a polovicu toga prometa sam napravio ja.
Tako da izgleda da sam ja jedini investitor koji vjeruje Martiću, ja sam tržište.
Osjećam se počašćeno što se o mojim potezima piše u novinama! [lol] [lol] [lol]

bravo Antiša! sad to pokaži nadređenima i nebo je granica [lol]


bravo Antiša! sad to pokaži nadređenima i nebo je granica [lol]

Ne razumiju oni moju genijalnost…. [sad]


sad to pokaži nadređenima i nebo je granica [lol]

vi ste pravi genijalac!!!! nisam siguran al mislim da ste baš vi od mene kupovali optimicu po 40kn a i cerni75 lp STFACA

New Report

Close