OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ne kazem da vrijedi 265.
Ne ostvaruju poslovni plan ali to ne znaci da vrijedi 0

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

dobar dio free floata na kupnji bi ovaj uzeo

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep


a kako znamo da ovdje nije laž?
jesu već lagali u prospektu?
šta su ispunili od obećanog?
zašto im ovdje vjerujete?

a ko je kod magme slagao?
i ona je vrijedila 300kn, ako se ne varam? [lol]

formula za ledo na 20 000? [lol]

optima 100 [lol]

šta je sljedeće?

Prospekt je dosta realno bio postavljen ali dogodila se recesija ako niste upoznati s gospodarskim kretanjima u svijetu.
Za ispunjenje plana u prihodima Optimi nedostaje 300 mil kn planiranih dokapom.
Što se tiče plana dobiti on će biti ispunjen u 2011g.
Ovo je jedna od rijetkih dionica koja će u narednih godinu, dvije dana doći do ATH pa i da dođer do velike depresije.
Bar veće šanse za ATH ima od HT-a……

kolega gotovac,

recesija u Hrvatsku je došla u 2009.kasnili smo debelo za svijetom.
šta su oni napravili poslije IPOa od onog što su obećali u prospektu?imali su preko godinu dana.
kako Atlantic grupi nije smetala recesija da budu bolji od prospekta i 2010 kad je kriza kod nas na vrhuncu?

grčka može biti dužna, jer ima otoke, turizam, vodovod, šume, pa ako dođe dur guzici, malo će prodavat imovinu, malo rezat troškove.HT ima para, ima imovine, ima booka, a nema duga…ne može propast, sve i da hoće, da dođu 4 depresije.
a optima ima ku.ac, ako i to [thumbsup]

ovo je jedna od rijetkih dionica uz dkvs, hgsp koju je regulator odavno trebao isključiti iz trgovanja, jer osim 100kn minusa po komadu i praznih priča o ATH i nakplanja o nekim budućim dobitima i prihodima, fantomskim dokapima ne dobivate ništa.

KAD NEMA BOOKA, NEMA NI DRUKA!

naravno, čudo se uvijek može desiti, white swan ili tako nešto.sve je moguće, ali šanse za to su male, i konzervativan investitor, fundamentalist nikad ne bi trebao imati više od 1% portfelja u ovkvom izrazito špekulativnom papiru.

O&O

KAD NEMA BOOKA, NEMA NI DRUKA!


Ne kazem da vrijedi 265.
Ne ostvaruju poslovni plan ali to ne znaci da vrijedi 0

točno, firma koja ne ostvaruje poslovni plan, ne vrijedi nulu.
ako joj je imovina veća od obaveza…pa makar i nominalno.
ovdje su dugovi veći od imovine [bye]

KAD NEMA BOOKA, NEMA NI DRUKA!


STFACA , dal mozete napisat neke dionice koje po vama vrijede i u koje firme bi po vama trebalo ulagati. Necu vas pitati koliki su vam prinosi ali imam osjecaj da stalno ulazite na vrhovima svih dionica koje kupite pa da ste malo dezorjentirani 🙂
a kaj se tice optime , ne razumijem zasto pratite ovu dionicu koja nista ne vrijedi po vama , osim toga ovaj pad koji je bio na optimi , uopce ne smatram padom jer tako i tako onu kolicinu koju imaju neki dionicari i moja malenkost nemoguce je bilo kupiti , a sad dal je ulaz na 30 ili 35 sasvim je nebitno…

smatram da ce ovo kroz par godina vrijediti puno vise i da ce se lijepo zaradit ….a ako i propadne firma u sta sumnjam , boze moj nije nas nitko tjerao kupovati ili prodavati ..svatko ima svoju glavu za razmisljanje…
ovo nije nagovor niti na kupnju niti na prodaju ….
lijep pozdrav svima ..;)


top 10 firmi u hr ingra ledo tisak hidroelektra jadroplov zvečevo petrokemija dalekovod luka ploče uljanik…uzmite bar tri ove firme,bit ćete sretan covjek… lp STFACA

Pitanje za g. Allena.

1.Koliko iznosi kapital HT-a kada se izbaci vrijednost DTK-a koji je u bilanci?
2.Koliko iznosi vrijednost kapitala Ingre kada se fer procijeni vrijednost Arene?

Imao je i DKVS kapital ali ga nakraju nije imao jer su se pojavili fantomski dugovi.

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

ovo je jedna od rijetkih dionica uz dkvs, hgsp koju je regulator odavno trebao isključiti iz trgovanja, jer osim 100kn minusa po komadu i praznih priča o ATH i nakplanja o nekim budućim dobitima i prihodima, fantomskim dokapima ne dobivate ništa.

E moj cvikati pametnjakoviću…

Ovo je najbolja Zabina mušterija u čitavoj Hrvatskoj i budi siguran da će ih držati kao na kap na dlanu, stoga bankrot ne dolazi u obzir.
A previše je ovdje potencija da nebi došlo do pozitive. A postoje još neke okolnosti zbog kojih ja ulažem ovdje a to ćete saznati na vrijeme…
Ja ovo gledam kao nebrušeni dijamant, a ti gledaj kako hoćeš….

znaći opte do 2013g če vrijedit 3500kn?



STFACA , dal mozete napisat neke dionice koje po vama vrijede i u koje firme bi po vama trebalo ulagati. Necu vas pitati koliki su vam prinosi ali imam osjecaj da stalno ulazite na vrhovima svih dionica koje kupite pa da ste malo dezorjentirani 🙂
a kaj se tice optime , ne razumijem zasto pratite ovu dionicu koja nista ne vrijedi po vama , osim toga ovaj pad koji je bio na optimi , uopce ne smatram padom jer tako i tako onu kolicinu koju imaju neki dionicari i moja malenkost nemoguce je bilo kupiti , a sad dal je ulaz na 30 ili 35 sasvim je nebitno…

smatram da ce ovo kroz par godina vrijediti puno vise i da ce se lijepo zaradit ….a ako i propadne firma u sta sumnjam , boze moj nije nas nitko tjerao kupovati ili prodavati ..svatko ima svoju glavu za razmisljanje…
ovo nije nagovor niti na kupnju niti na prodaju ….
lijep pozdrav svima ..;)


top 10 firmi u hr ingra ledo tisak hidroelektra jadroplov zvečevo petrokemija dalekovod luka ploče uljanik…uzmite bar tri ove firme,bit ćete sretan covjek… lp STFACA
[/quote]
hvala na odgovoru [thumbsup] za pola godine , godinu dana vidjet cemo u postocima tko je bio u pravu [cool] [proud]


znaći opte do 2013g če vrijedit 3500kn?

Kolega,

Moguče je da če ovo vrijediti i više, naravno, prema kolegi Bluemenu i Martiču.
Da, i to samo ako kolegu bluemena opet netko nije prevario pa ubacio u formulice krive brojke
LP

Referendum o ZOR-u omogućiti će da ljudi koje rade, rade još više, a ljudi koje ne rade, rade još manje

New Report

Close