OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.





Vaš link
30.04.2010
molim stfacu za komentar [lol]

Ne stigne komentirat. slaze naloge po bidu. [lol]
[/quote]
ljep pozdrav cerni79 a i lucky luke jeste kupili konope haha!! evo jos cekam i mislim se bil uzea ili ce to jos dole lp STFACA
[/quote]

Ja sam rekao da ako padne ispod 30 da kupujem jos, udjelili mi malo na 27,52.
Ako padne ispod ATL, gradjevina ide na bubanj i prelazim ALL IN.

Trejdanje u ovom plitkom trzistu nema smisla, niti je moguce izac i uc ponovno u poziciju.
Sad sam bas zbrojio koliko je ukupno prodano dionica od 11.5. do danas i dosao do brojke od 9965 kom. Tu negdje je ZABA skrbnicki stala s kupovinom.
Pre mala kolicina da bi se tu trejdalo, mozda je tvoj doseg par sto komada pa se mozes igrat, ali ja svoju kolicinu ne mogu niti imam zelju vrtit.
[/quote] kolega sta ćete prićat kad ovi brodić uroni u 12kn??






Vaš link
30.04.2010
molim stfacu za komentar [lol]

Ne stigne komentirat. slaze naloge po bidu. [lol]
[/quote]
ljep pozdrav cerni79 a i lucky luke jeste kupili konope haha!! evo jos cekam i mislim se bil uzea ili ce to jos dole lp STFACA
[/quote]

Ja sam rekao da ako padne ispod 30 da kupujem jos, udjelili mi malo na 27,52.
Ako padne ispod ATL, gradjevina ide na bubanj i prelazim ALL IN.

Trejdanje u ovom plitkom trzistu nema smisla, niti je moguce izac i uc ponovno u poziciju.
Sad sam bas zbrojio koliko je ukupno prodano dionica od 11.5. do danas i dosao do brojke od 9965 kom. Tu negdje je ZABA skrbnicki stala s kupovinom.
Pre mala kolicina da bi se tu trejdalo, mozda je tvoj doseg par sto komada pa se mozes igrat, ali ja svoju kolicinu ne mogu niti imam zelju vrtit.
[/quote] kolega sta ćete prićat kad ovi brodić uroni u 12kn??
[/quote]
I kad doje 12kn, tvoj iduci target je -4kn
To bi volio vidit, da nam uprava placa 4kn po poklonjenoj dionici.

… tako su mnogi cekali ATPL na 200…

Samo ti cekaj…







Vaš link
30.04.2010
molim stfacu za komentar [lol]

Ne stigne komentirat. slaze naloge po bidu. [lol]
[/quote]
ljep pozdrav cerni79 a i lucky luke jeste kupili konope haha!! evo jos cekam i mislim se bil uzea ili ce to jos dole lp STFACA
[/quote]

Ja sam rekao da ako padne ispod 30 da kupujem jos, udjelili mi malo na 27,52.
Ako padne ispod ATL, gradjevina ide na bubanj i prelazim ALL IN.

Trejdanje u ovom plitkom trzistu nema smisla, niti je moguce izac i uc ponovno u poziciju.
Sad sam bas zbrojio koliko je ukupno prodano dionica od 11.5. do danas i dosao do brojke od 9965 kom. Tu negdje je ZABA skrbnicki stala s kupovinom.
Pre mala kolicina da bi se tu trejdalo, mozda je tvoj doseg par sto komada pa se mozes igrat, ali ja svoju kolicinu ne mogu niti imam zelju vrtit.
[/quote] kolega sta ćete prićat kad ovi brodić uroni u 12kn??
[/quote]
I kad doje 12kn, tvoj iduci target je -4kn
To bi volio vidit, da nam uprava placa 4kn po poklonjenoj dionici.

… tako su mnogi cekali ATPL na 200…

Samo ti cekaj…
[/quote]
kolega,ne radi se ovdje o čekanju,nego kolko ovo vrijedi lp

@STFACA

Meni OPTE vrijedi onoliko koliko sam bio voljan platit, a za ostale moze biti ‘lipa stock’ ili cetveroznamenkasti broj 2016.g.
Cemu uopce razbijat glavu koliko to sada vrijedi, probaj biti malo vizionar i dokucit koliko ce vrijediti 2016.g.

Moji najludji snovi su bili da cu uspjet kupit OPTE za 8-13% od IPO cijene.
Tako nas uci povijest, u velikim krizama cijene padaju na te nevjerojatne nivoe.

Od kad sagledavam malo siru situaciju: HT, Hakom, Banke, lobiji…
Sanjam jos nevjerojatnije snove u drugu krajnost. [smiley]



@STFACA

Meni OPTE vrijedi onoliko koliko sam bio voljan platit, a za ostale moze biti ‘lipa stock’ ili cetveroznamenkasti broj 2016.g.
Cemu uopce razbijat glavu koliko to sada vrijedi, probaj biti malo vizionar i dokucit koliko ce vrijediti 2016.g.

Moji najludji snovi su bili da cu uspjet kupit OPTE za 8-13% od IPO cijene.
Tako nas uci povijest, u velikim krizama cijene padaju na te nevjerojatne nivoe.

Od kad sagledavam malo siru situaciju: HT, Hakom, Banke, lobiji…
Sanjam jos nevjerojatnije snove u drugu krajnost. [smiley]


ja sam gotovo siguran da ste vi ovo platili i više nego skupo negdi 38-41kn lp

STFACA , dal mozete napisat neke dionice koje po vama vrijede i u koje firme bi po vama trebalo ulagati. Necu vas pitati koliki su vam prinosi ali imam osjecaj da stalno ulazite na vrhovima svih dionica koje kupite pa da ste malo dezorjentirani 🙂
a kaj se tice optime , ne razumijem zasto pratite ovu dionicu koja nista ne vrijedi po vama , osim toga ovaj pad koji je bio na optimi , uopce ne smatram padom jer tako i tako onu kolicinu koju imaju neki dionicari i moja malenkost nemoguce je bilo kupiti , a sad dal je ulaz na 30 ili 35 sasvim je nebitno…

smatram da ce ovo kroz par godina vrijediti puno vise i da ce se lijepo zaradit ….a ako i propadne firma u sta sumnjam , boze moj nije nas nitko tjerao kupovati ili prodavati ..svatko ima svoju glavu za razmisljanje…
ovo nije nagovor niti na kupnju niti na prodaju ….
lijep pozdrav svima ..;)

20% marze minimum ofa fabrikla ce da radi za godinu dana.
sa normalnim kamatama ovo bi bljuvalo cash vani

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep


20% marze minimum ofa fabrikla ce da radi za godinu dana.
sa normalnim kamatama ovo bi bljuvalo cash vani

Kolega,

Znači da cepaju svoje korisnik više nego nemci u HTu?
Bude HAKOM uskoro morao uletiti kako obečavate na HTu

Nismo vidjeli obračun vrednosti
LP

Referendum o ZOR-u omogućiti će da ljudi koje rade, rade još više, a ljudi koje ne rade, rade još manje

(450*0,25*10-850)/2.8=100
Ili
(500*0,25*10-850)/2.8=142

Ili

(450*0.25*11-850)/2.8=138

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep


(450*0,25*10-850)/2.8=100
Ili
(500*0,25*10-850)/2.8=142

Ili

(450*0.25*11-850)/2.8=138


Kolega,

da li ste istu formulu primjenjivali i za INGRU?
LP

Referendum o ZOR-u omogućiti će da ljudi koje rade, rade još više, a ljudi koje ne rade, rade još manje

Naravno
Samo sto je tamo jedina tocna brojka bio nazivnik
Brojnik je bila laz predsjednika uprave

A ja mislio da prva kotacija nesta znaci.
Tu je izjesce cisto zato mislim da je brojnik ok

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

a kako znamo da ovdje nije laž?
jesu već lagali u prospektu?
šta su ispunili od obećanog?
zašto im ovdje vjerujete?

a ko je kod magme slagao?
i ona je vrijedila 300kn, ako se ne varam? [lol]

formula za ledo na 20 000? [lol]

optima 100 [lol]

šta je sljedeće?

KAD NEMA BOOKA, NEMA NI DRUKA!

New Report

Close