OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Pa valjda prodavatelj. On je dobio s upravljačkim pravima i mandat za prodaju Optime. Ja ne brinem da HT neće znati prodati firmu – skupo. Znaju oni dobro koliko su sami plaćali neke manje akvizicije. Tipa EvoTV.

Koliko HT moze biti objektivan u svojoj procjeni ponuda, odnosno koliko im je u interesu “razvlaciti” prodaju?

Pa nije to juriš na bunker?!

Sutra pola tih naloga neće biti na prodaji. Svaki dan može netko raspaliti 100k komada ako hoće. Pametni i mudri će polako sakupljati.

Koje su to jeftine trejderske fore… pa kad vidiš zgodnu žensku na ulici ne skočiš na nju nego kreneš s nekom pričom ili motom da je “smotas”. 😁

@erab22

Možda ne bi bilo loše da nazoveš u HT i njih pitas sve sto te zanima.

izgleda od momentalnog uzleta ništa …ovi majstori drže to za j.j.

@One

Sumnjam da odaju poslovne tajne svakome tko ih nazove.

Pa pokusaj. Ništa ne košta ako koristiš besplatni NFO telefon za korisnike.

Ako sam dobro razumio, HT ima pravo prodati i svoj vlastiti udio u OPTE i udio Zabe.
Ako je tako, što je HTu važnije, ponešto zaraditi ili ne dovesti konkurenciju na vlastito igralište?
Ali, ukoliko UG hoće nešto napraviti, malo će se i HT zaljuljati.

kad stavimo brojke na papir dobijemo zanimljive podatke: na prodaji do 9 kn ima dionica u vrijednosti ukupno preko 1 milijun kuna. na kupnji iznad 6 kn ukupna količina kapitala iznosi 0,65 milijuna kuna tj. da se sav kapital s kupnje angažira za probiti 9 kn,još uvjek bi falilo oko 0,35 milijuna kuna (ne računajući nove dionice koje bi naknadno došle na prodaju)
jedini zaključak koji se iz ovoga nameće je da 9 kn neće biti probijeno još dosta vremena,možda sve do otvaranja ponuda

Koliki je godisnji trosak OT prema HT za koristenje infrastrukture? Hvala na odgovoru.

To moraš pitati tamo gdje sam ti već napisao.

Čak da netko to ovdje i zna, tesko da će ti disclosat na forumu. To možda možeš vidjeti ukupno u revidiranom financijskom izvjescu kao troskove usluga za sve operatere i interkonekciju, al pojedinacno po operaterima nećeš vidjeti.

Pitam kolege sa foruma koji znaju citati Optimina izvjesca. Hvala na svjetu, znalcima na odgovoru.

New Report

Close