OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

jel ovaj sa 5000 komada na 8,75 kn na prodaji skriveni nalog?



@zorangutan
kupci gledaju u zgradu gdje su RBA fondičari i čekaju da odu na gablec. Čim odu, pokupe im sve naloge na prodaji i cijena skoči.
FONDOVI moraju prodati .

danas je izgleda malo više rajfova aktivno, a optužuje se neopravdano dežurni krivac, dok se lagano iskrcava, zašto nema te famozne cijene ? to bi trebali znati znalci

Kakve cijene?

Pa neka iskrcavaju svi koji zele prodati. Netko misli da je ovo vrh, neki drugi ne misle tako. Na kraju se novce broje. Danas sigurno ne.

U natječajnoj dokumentaciji se može i ne mora staviti procijenjena vrijednost.
Ali na to ide premija.

pa to i rade, ne žele ostati i čekati biti li ne biti, kupaca

https://novac.jutarnji.hr/aktualno/krenula-vruca-prodaja-hoce-li-hrvatska-napokon-dobiti-jakog-treceg-telekom-operatera/9917149/

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

nadao sam s danas proboju 9 kuna ali očito ćemo morati pričekati otvaranje ponuda da se vidi kakav je interes i što kupci nude jer cijena dionice je sad na vrhu unazad zadnjih 7 godina i nikome se baš ne riskira (kupuje s aska) dok se neke stvari oko cijene ne razjasne

Možda imaju koga u UG tko im je rekao koliko ovi misle ponuditi. Ovakva euforija na vijest koja je poznata već dugo je vrhunska prilika za pesimiste. Ili one koji imaju info.

Optima će se prodati po znatno visim cijenama od trenutnih.

Već sam pisao danas 10 EV Ebitda i 9-10 EV OpFCF.

Ja tangiram raspon od 12-16 kuna po dionici.

Tromjesečni prosjek 7,66 kn.

Tko bi trebao odluciti jesu li podnesene ponude objektivo prihvatljive?

New Report

Close