OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Nemoze vriejditi 10-20-
Ovakve firme vrijede ili 100 ili 0.

Dokle god ova firma nema komercijalnih zapisa nema straha

Pogeldajte ostale lakrdijase.
ingra se nakrcala XX milijuna komercijalni, metronet isto, H1 isto.

Sada kada je Martic dosao i kada mu je Zaba malo zaprijetila vidjet ces usteda.
Uprava i Nadzorni su papali puno milijuna godisnje.
Nema vise..

A kad jos Hakom malo spusti cijene HT-a

Milijuon tamo, milijon amo i eto ga…

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep


A kad jos Hakom malo spusti cijene HT-a

Milijuon tamo, milijon amo i eto ga…

Od 01.10. ide dole trošak priključenja parica. prošle godine u strukturi troškova sudjelovao s 53 mil kn. Očekujem da bi ušteda na godišnjoj razini mogla biti 20 mil kn.
Sredinom veljače smanjen je najam vodova za 40%, prošle godine 50 mil kn ove godine će biti 20 mil manje. Pravi efekat na bilancu ćemo vidjeti u Q2.
Na početku pove godine su pali troškovi interkonekcije prošle godine 193 mil kn ušteda će biti 60 mil kn.
Na početku sljedeće godine ćemo vidjeti efekte IPTV-a, to bi mogao biti generator pozitivnog poslovanja.
Što znači Q1 2011 će biti pozitivan i onda raketa, HT ima da se plaši! [lol] [lol] [lol]

@Antiša
pa kud ćeš s biserjem pred svinje…
[angry]

Ne to pricat jos.
Uglavnom suma sumaroum.
Ovo mora raditi sa 20% ebitda
Ostalo racunajte..

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep



A kad jos Hakom malo spusti cijene HT-a

Milijuon tamo, milijon amo i eto ga…

Od 01.10. ide dole trošak priključenja parica. prošle godine u strukturi troškova sudjelovao s 53 mil kn. Očekujem da bi ušteda na godišnjoj razini mogla biti 20 mil kn.
Sredinom veljače smanjen je najam vodova za 40%, prošle godine 50 mil kn ove godine će biti 20 mil manje. Pravi efekat na bilancu ćemo vidjeti u Q2.
Na početku pove godine su pali troškovi interkonekcije prošle godine 193 mil kn ušteda će biti 60 mil kn.
Na početku sljedeće godine ćemo vidjeti efekte IPTV-a, to bi mogao biti generator pozitivnog poslovanja.
Što znači Q1 2011 će biti pozitivan i onda raketa, HT ima da se plaši! [lol] [lol] [lol]
[/quote]

Sad sam se uplašio i neću moći mirno spavati dok ne prodam taj HT, pošto poto. A onda trčim kupiti Optimu i ne pitam za cijenu. [lol]

Alternativci su do kraja 1Q od HT-a uzeli 27,6 % korisnika. Godišnje osvoje oko 4% tržišta i sve to s tuđim kapitalom. Ulaganja u marketnig su minimalna, gradnja vlastite infrastrukture je usporila.

Čeka se da EBITDA prijeđe rashodovne kamate, nakon toga krenut će agresivnija kampanja prema korisnicima. To bi se moglo dogoditi krajem ove godine, i već u sljedećoj bi mogli ubrzano prebacivati HT-ove korisnike na svoje mreže.
To znači povećanje prihoda, smanjenje obveza!
Još uvijek ima puno Hrvata koji jedva čekaju da se prebace na jeftinije usluge, kriza je nema se novaca, zašto bacat lovu u HT-ov bunar. [wink]

Da, uzmu drugi alternativci, ali OPTE stoji u mjestu već neko vrijeme i ne rastu im prihodi (za razliku od drugih alternativaca)…

A dok oni krenu sa kampanjom, već će drugi zgrabiti tržište.

Koji drugi alternativci?
Bnet nije alternativac vec kabelska mreza koja radi na tudjoj platformi (nema niti metra vlastitog kabela)
H1-koji da nema HPB-a bi odavno kihnuo a pitanje je koliko tu politika moze pomoci iako dobro rastu i imaju support zasada
Metronet-koji je jedini pravi konkurent ali kojega isto PBZ odnosno Skegro neznam koliko zeli financirati.

Spajanjem bilo kojeg od ovh operatera stvaraju se ogromne ustede.

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep




Vaš link
30.04.2010
molim stfacu za komentar [lol]

Ne stigne komentirat. slaze naloge po bidu. [lol]
[/quote]
ljep pozdrav cerni79 a i lucky luke jeste kupili konope haha!! evo jos cekam i mislim se bil uzea ili ce to jos dole lp STFACA
[/quote]

Ja sam rekao da ako padne ispod 30 da kupujem jos, udjelili mi malo na 27,52.
Ako padne ispod ATL, gradjevina ide na bubanj i prelazim ALL IN.

Trejdanje u ovom plitkom trzistu nema smisla, niti je moguce izac i uc ponovno u poziciju.
Sad sam bas zbrojio koliko je ukupno prodano dionica od 11.5. do danas i dosao do brojke od 9965 kom. Tu negdje je ZABA skrbnicki stala s kupovinom.
Pre mala kolicina da bi se tu trejdalo, mozda je tvoj doseg par sto komada pa se mozes igrat, ali ja svoju kolicinu ne mogu niti imam zelju vrtit.





Nije

Nije ni Ina…

Ovo vrijedi minimum 100 mil kuna, minimum.
Da mu Vipnet to da pitanje je da li bi prihvatio.
A Vipnet bi kupio..

[/quote]
Cijenjeni kolega,

što tu vrijedi 100 mil kuna? Imovina? Kapital?

Zašto baš 100?
Da li je to na "majke mi vrijedi 100 mil kuna"

lp
[bye]
[/quote]
Nije, postoji egzaktan izracun
[/quote]
Kolega,

dok nam ne date izračun, onda je na majke mi. Prilično neozbiljno s Vaše strane
LP

Referendum o ZOR-u omogućiti će da ljudi koje rade, rade još više, a ljudi koje ne rade, rade još manje

Sad sam se uplašio i neću moći mirno spavati dok ne prodam taj HT, pošto poto. A onda trčim kupiti Optimu i ne pitam za cijenu. [lol]

Drži HT to je dobra firma i ne boj se ničega!
Optima može bankrotirati, mi što kupujemo smo ionako malo blentavi!


Koji drugi alternativci?
Bnet nije alternativac vec kabelska mreza koja radi na tudjoj platformi (nema niti metra vlastitog kabela)
H1-koji da nema HPB-a bi odavno kihnuo a pitanje je koliko tu politika moze pomoci iako dobro rastu i imaju support zasada
Metronet-koji je jedini pravi konkurent ali kojega isto PBZ odnosno Skegro neznam koliko zeli financirati.

Spajanjem bilo kojeg od ovh operatera stvaraju se ogromne ustede.

BNet je jedini alternativac koji ka vlastitu infrastrukturu

New Report

Close