OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Super, sve po planu!

Provedba mjera u koncentraciji poduzetnika HT/Optima

Ignore: KressoM, delux

ajde ipak nešto rade tamo.

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

sad cekamo burzu i novinare da odrade svoj dio posla

ova vijest daje sigurnost da se ipak radi kako treba i u rokovima koji su propisani.to je jako bitno jer ulagači prilikom ulaganja vole sigurnost a ne neugodna iznenađenja

super
znači sad samo čekamo objavu povjerenika da je i u kojem fin.listu objavljen natječaj

Pa piše ti u Financial Timesu


O cemu ti pricas A….,
Pa daj pogledaj financijske rezultate Optime za 2019,zatim pogledaj koliko i zasto je UG platila TELE 2????
I sad si ti strucnjak? Za sto?
Za navlacenja da netko proda jeftino?
Nisam ja osoba koja je strucnjak ali pratim relevantne stvari a to je da ce uskoro izaci natjecaj i da ce biti kupaca!
E sad koliko i po kojoj cojeni budemo vidjeli.
Sigurno da ta takve firme ima interesa jer to nisu tvornice secera ili cokolada.
A i vidise kako ju je HT a i VIP zelio pod svaku cijenu.
Samo toliko a ostalo cemo vidjeti
Prije 10 mjeseci se prodavala po 1,5 kn uz dnevni promet od 10-20000kn a ja sad navlačim da mi netko proda jeftino po 8 kn? OMG!


Super, sve po planu!

Provedba mjera u koncentraciji poduzetnika HT/Optima



Čestitam svima! Nije potrebno ništa više komentirati.

@Lukasenko:

Doci ce reakcija, bez brige. Ne prate svi informacije kao mi ovdje.
Pogotovo ce biti zanimljivo sutra kada se natjecaj stvarno i objavi i kada nasi mediji krenu pisati o tome, te kada analiticari krenu govoriti o tome koliko bi mogla iznositi transakcija.

Pogotovo jos kada AZTN u 2. mjesecu dozvoli kupnju Tele2 od strane UG.

Stvari se odvijaju upravo onako kao sto je i planirano i kako bi trebalo i biti.

https://lider.media/poslovna-scena/hrvatska/hrvatski-telekom-mora-u-roku-od-24-sata-objaviti-natjecaj-za-prodaju-optima-telekoma-129896

i

https://www.hina.hr/vijest/10275543

jel to znači da natječaj još nije bio objavljen u FT-u i da će sutra biti objavljen?

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

sutra bi trebao biti objavljen

New Report

Close