OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

I pri tom ne mislim da je to loš znak.

Nekako mi se čini da je kota 8,2 zadnja prilika za taktički ulazak u pit stop prije finiša trke.

halfte trinken, halfte Šarcu geben

Meni i dalje iz svih napisanih teorija nije jasno zašto RBA štopa cijenu. Ako se radi i o algoritmu na izloženost, to nije statična brojka, i to se revidira npr kvartalno. Ako su imali limit kod cijene 1,6 prije godinu dana zašto bi isti limit bio kod cijene od 8 kuna? Koliko su novaca izgubili svojih ulagača? Tim fondovcima bi ja dao otkaz.

Počelo se većim zalogajima skidati prodaju..

Ignore: KressoM, delux

Ako se ovako nastavi RBA je vrlo brzo vani.
I to prodaju pred objavu prodaje, pred rješenje Aztn i godišnje izvješće.
Nevjerojatno,

lukasenko:RBA prodaje od 1.5 kn sve do danas..zasto to samo oni znaju..al da gube lovu gube….

https://www.ictbusiness.info/telekomunikacije/tele2-udvostrucio-ulaganje-u-razvoj-mobilne-mreze


lukasenko:RBA prodaje od 1.5 kn sve do danas..zasto to samo oni znaju..al da gube lovu gube….

Opako su izgubili i to svjesno, stvarno mi nisu bas jasni da svjesno toliko $$$ izgubiti, do sada cca 5-6 kn po dionici…. bilo bi zanimljivo ako netko od nadleznih i nadzornih organa malo pregleda njihove, od obitelji i “kumova” privatne racune,,, da malo vide jel tu bilo namjernog prebacivanja, jer ovo sta su napravili ne granici sa zdravim investicijskim odlukama, osim da nekom drugom namjestis toliku zaradu….


Meni i dalje iz svih napisanih teorija nije jasno zašto RBA štopa cijenu. Ako se radi i o algoritmu na izloženost, to nije statična brojka, i to se revidira npr kvartalno. Ako su imali limit kod cijene 1,6 prije godinu dana zašto bi isti limit bio kod cijene od 8 kuna? Koliko su novaca izgubili svojih ulagača? Tim fondovcima bi ja dao otkaz.

Je li ovo sigurno da se radi o fondu?

Danss je bila milina za gledati, kupnja se odjednom počela ponašati kao da je cijena ubjavljena negdje, a rbica na svu silu pokušavala zaustavit cijenu na 8.20. Pitanje je dokle, sutra bi mogao biti dan D kako izgleda


Je li ovo sigurno da se radi o fondu?

Iako mi zbilja više nije važan taj Raiffeisen račun, osim što sam njegovom zaslugom uspio kupiti dionice po 1,61 kn, prema nacrtu predstečajne nagodbe 2013. godine u igri su kao vjerovnici bili Raiffeisenbank Austria d.d. (banka) i Raiffeisen Invest d.o.o. u korist Raiffeisen Balanced fonda. Tog fonda više nema.
E sad, da li iza Raiffeisen računa stoji banka ili neki Raiffeisen fond, nisam siguran, ali obzirom da se fondovi obično pojavljuju pod punim imenom (npr. u TOP 10 AD Plastika), izgleda da se radi baš o dionicama koje je u predstečajnoj dobila banka.
https://www.optima.hr/system/document/pdf/299/Nagodba_OT_Optima_2410_ispravak.pdf

A tražeći odgovor na tvoje pitanje, naišao sam na jedan vrlo interesantan dokument !
Bacite oko na točku 10. na stranici 30 :
https://www.optima.hr/system/document/pdf/310/Optima_Plan__PSN_OBJAVA.pdf

halfte trinken, halfte Šarcu geben

ovo 7X EBITDA na to mislite ? miskim kao najbitniji podatak ?

New Report

Close