OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Cijenjeni kolege,

na znam da li ste primijetili ovu vijest.

http://www.business.hr/hr/B.HR-danas/Aktualni-broj/Broj-672/Matija-Martic-vraca-se-na-celo-Optime?utm_source=RSS-feeds&utm_medium=feed_reader&utm_campaign=RSS-sources&utm_content=RSStitle

Martič kaže da se vrača na čelo Optime, kaže da ise na spašavanje. Pitanje je čega, svojih dionica ili svog novčanika.

Referendum o ZOR-u omogućiti će da ljudi koje rade, rade još više, a ljudi koje ne rade, rade još manje

promet od 40,000 kn nije za uzbudjivanje.
Nasto je ova burza spala.

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep


Cijenjeni kolege,

na znam da li ste primijetili ovu vijest.

http://www.business.hr/hr/B.HR-danas/Aktualni-broj/Broj-672/Matija-Martic-vraca-se-na-celo-Optime?utm_source=RSS-feeds&utm_medium=feed_reader&utm_campaign=RSS-sources&utm_content=RSStitle

Martič kaže da se vrača na čelo Optime, kaže da ise na spašavanje. Pitanje je čega, svojih dionica ili svog novčanika.


Vrijednost marticevog uloga po sadasnjim cijenama iznosi oko 45 mil kuna.
Isplate nadzornom su bile oko 3 milje godisnje.
Nije neko spasavanje.

Bit ce rezanja troskova

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep



Cijenjeni kolege,

na znam da li ste primijetili ovu vijest.

http://www.business.hr/hr/B.HR-danas/Aktualni-broj/Broj-672/Matija-Martic-vraca-se-na-celo-Optime?utm_source=RSS-feeds&utm_medium=feed_reader&utm_campaign=RSS-sources&utm_content=RSStitle

Martič kaže da se vrača na čelo Optime, kaže da ise na spašavanje. Pitanje je čega, svojih dionica ili svog novčanika.


Vrijednost marticevog uloga po sadasnjim cijenama iznosi oko 45 mil kuna.
Isplate nadzornom su bile oko 3 milje godisnje.
Nije neko spasavanje.

Bit ce rezanja troskova
[/quote]
Cijenjeni kolega,

pratim Vaše pisanje i čini mi se da dosta znate o Optimi.

Ono čega se pomalo bojim je da če Martič pokušati nekako kanalizirati cahs flovs prema sebi, a ne prema keditorima. Što Vi mislite o tome?

Hvala
LP

Referendum o ZOR-u omogućiti će da ljudi koje rade, rade još više, a ljudi koje ne rade, rade još manje

Ovdje je sve transparentno.
revizor PWC.
Tocno se zna koliko je kome placeno.
Zaba drzi veliku vecinu duga.
Nema sanse da MArtic ovo upropasti kao Pevec recimo svoje.

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep


Ovdje je sve transparentno.
revizor PWC.
Tocno se zna koliko je kome placeno.
Zaba drzi veliku vecinu duga.
Nema sanse da MArtic ovo upropasti kao Pevec recimo svoje.

točno. ime PWC garantira potpunu otvorenost prema dioničarima. nije to firmica s kajmanskog otočja.

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]



Ovdje je sve transparentno.
revizor PWC.
Tocno se zna koliko je kome placeno.
Zaba drzi veliku vecinu duga.
Nema sanse da MArtic ovo upropasti kao Pevec recimo svoje.

točno. ime PWC garantira potpunu otvorenost prema dioničarima. nije to firmica s kajmanskog otočja.

[/quote]

Možda je Martiću dosta svega…možda zeli preuzeti kontrolu, restruktuirati firmu (uz pomoć ZABE) i prodati je da sve svi namire.

On uzme 100-200 milijuna za svoje dionice…i baš ga boli briga!

Nekužim kako netko može izvući 100-200 milijuna iz tvrtke koja je na samrti i kojoj je core djelatnost preprodaja T-Com usluga. Dali je Optima i jednu godinu od kad posluje završila pozitivno?

Nije

Martić da želi može Optimu prodati po IPO cijeni. Samo ovakve firme se ne prodaju u ovoj fazi, možda za 3-4 godine…


Martić da želi može Optimu prodati po IPO cijeni. Samo ovakve firme se ne prodaju u ovoj fazi, možda za 3-4 godine…

!???? Kome? [lol]



Martić da želi može Optimu prodati po IPO cijeni. Samo ovakve firme se ne prodaju u ovoj fazi, možda za 3-4 godine…

!???? Kome? [lol]
[/quote]
Neznam, meni neće nemam toliko love….

New Report

Close