OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

stvarno ne znam o tome baš ništa ali oif-ovi vode dionice na svoje ime…

who dares, wins

Pričali smo zadnjih dana o tome kako sve upućuje da Raiff prodaje prema algoritmu koji nalaže da izloženost Optimi ne smije biti viša od cca 8 milijuna kuna. Stoga rast cijene dionice uvijek okida postupak prodaje određene količine s njihove strane, kako bi se izloženost spustila ispod 8 milijuna kuna.

Vjerujem da je jednostavno tako te da tu nema nikakvih dogovora niti teorija zavjere sa strane Raiffa.

ako i jeste algoritam po logici stvari išao bi na nekakav % u portfelju, a ne na novčani iznos. meni moj “algoritam” ukazuje da mi je opte debelo prešla preko 70% portfelja. sad bi valjda bez ikakve vijesti ili bilo čega trebao pokrenuti rasprodaju?

who dares, wins

šta je da je, činjenica je da se kontrolira cijena
e sad, ako oni kontroliraju izloženost po nekim svojim pokazateljima koji nemaju veze s nečim (ili nekim) drugim, onda ok, al ako to nije slučaj, onda nije ok

Upravo zato i vjerujemo da je algoritam, jer se prodja javlja pri rastu cijene. Također je vidljivo da prodaju manje količine. U pršlosti su prodavali veće količine dionica jer je i njihova cijena po dionici bila manja.

pocelo se pisat o TELE 2…odluka o konacnom preuzimanju UG sve bliže i bliže..TELE rast u poslovanju…

https://www.ictbusiness.info/telekomunikacije/godina-prodaje-i-rasta-tele2

Na mome ekranu ponuda pala ispod 100 tisuća komada. Ne znam kad sam to zadnji put vidio.

sad smo vidjeli organizirano rušenje cijene par prodavatelja……jeftin štos ide to do devet idući tjedan, isti scenarij se ponavlje već par tjedana i vjerujem od iste ekipe

dan je pametniji od noći!

ja vidim da je ekipa nafatala dovoljno po 8, pa vele da se to odmah danas istovari naivčinama do 8,45 sve gurajući i kupujući jedan od drugog

da, ja ne znam bih li piškio ili kakio.

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

U kom stranom tisku ce izaci natjecaj?
I kad ni se to moglo ocekivati?
Uskoro bi trebala i potvrda o kupnji TELE 2 od strane UG biti potvrdena.
Uz to izaci ce krajem mj i godisnje i 4 Q izvjesce od Optime….
Puno lijepih stvari


Uskoro bi trebala i potvrda o kupnji TELE 2 od strane UG biti potvrdena.

Bilo bi to fenomenalno, ali čisto sumnjam da će rješenje biti objavljeno prije druge polovine veljače ili u ožujku. A upitno je i kakva će biti odluka.

halfte trinken, halfte Šarcu geben

New Report

Close