OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

bome… dobro da sam kratio na 8,50 i 8,45… ovo ipak nisam očekivao. I dalje držim pola… hm.

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.



interesantno je da nema valova tj. tko proda pa se nada uloviti 20-30 lipa jeftinije u pravilu ostane praznih ruku jer možeš nešto sitno uloviti i to je sve pa znam neke koji su danas vraćali skuplje nego su u petak prodali 😉

to sam i ja primjetio,svako malo neko se iskipa u nadi da će srušiti dionicu pa kupiti jeftinije ali to se ne dogodi nego cijena opet počne rasti.,to ne treba čuditi jer svi znamo da ovaj mjesec ide objava međ.natječaja, a jasno je što će to značiti za cijenu dionice
[/quote]
lijepo zboriš, ne slušaju te



interesantno je da nema valova tj. tko proda pa se nada uloviti 20-30 lipa jeftinije u pravilu ostane praznih ruku jer možeš nešto sitno uloviti i to je sve pa znam neke koji su danas vraćali skuplje nego su u petak prodali 😉

to sam i ja primjetio,svako malo neko se iskipa u nadi da će srušiti dionicu pa kupiti jeftinije ali to se ne dogodi nego cijena opet počne rasti.,to ne treba čuditi jer svi znamo da ovaj mjesec ide objava međ.natječaja, a jasno je što će to značiti za cijenu dionice
[/quote]
I sta jos uvjek tako mislis , ne raste trava do neba

najvrednije stvari u životu su besplatne




interesantno je da nema valova tj. tko proda pa se nada uloviti 20-30 lipa jeftinije u pravilu ostane praznih ruku jer možeš nešto sitno uloviti i to je sve pa znam neke koji su danas vraćali skuplje nego su u petak prodali 😉

to sam i ja primjetio,svako malo neko se iskipa u nadi da će srušiti dionicu pa kupiti jeftinije ali to se ne dogodi nego cijena opet počne rasti.,to ne treba čuditi jer svi znamo da ovaj mjesec ide objava međ.natječaja, a jasno je što će to značiti za cijenu dionice
[/quote]
I sta jos uvjek tako mislis , ne raste trava do neba

[/quote]

do neba ne raste, ali do 10 kn će rasti jer to je cijena po kojoj su ZABA i HT stekli dionice
tako da, da-još uvijek tako mislim, a tebi koji si prodao-sretan put!

Izgleda, ako ovo nije za Hanfu, sud, zatvor… onda ne znam što je!
Sada kipati po 8 kad je natječaj gotova stvar??!

Ma treba to. Sad malo pogledao kad je skočilo s 1,6 na 3,1 stabiliziralo se na 2,7. Skočilo ponovo do 6,75 pa palo na 5,3. Ponovo doguralo do 6,9 pa palo na 6,35. I sad došlo do 8,5 i krenula prodaja. Krajem mjeseca ćemo gledati opet neke nove brojke i tako do prodaje 🙂

jako malo dionica na asku.. pa nek lupaju po bidu koliko hoće, jeftino papire će teško dobiti

Pitanje svih pitanja je….ne cijena momentalno….nego… UG ili A1????
Tko je jaci i bogatiji

Ono kada imas veliku dobit na dionici i ides ju unovcavati lupanjem po bidu nekoliko puta po 8k komada jer ti je svejedno po kojoj cijeni prodas. 🙂

Nist posebno.

meni portfelj 15 000 tanji bio na 8,05.. ipak je vrh bio na 8,70 danas, ne znam čemu to sve….

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

Ubacili mi par tisuća opte + nešto sitno atpl

U zadnjih mjesec dana od 16 trgovinskih dana, samo 3 dana su zavrsila sa padom završne cijene.

Likvidnost odlicna. U zadnjih 6 dana (koji su btw. bili usred blagdana), 5 ih je s prometom preko milion kuna.

Uistinu impresivno.

New Report

Close