OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Možda je najbitnija stavka i to da nema recesije i bull market je u dobrom zamahu, niske kamate na kredite itd. sve bi se to trebalo pozitivno odraziti i na cijenu prilikom preuzimanja.

A možda se već kupuje za nekog… Drvo mi sumnjivo izgleda… Možda već imamo Šaranovića…

"Cinik je osoba koja zna cijenu svega, no ne zna vrijednost nićega."

i sto to drvo može sa 1% ? 😀 :)))

Pomalo… Kasno je i krenio sa kupnjom…

"Cinik je osoba koja zna cijenu svega, no ne zna vrijednost nićega."



… Vjerujem da ostajem do kraja premda me je situacija s LRH malo pokolebala.

Uspoređujete neusporedivo. Ovdje ide javni natjecaj gdje ce biti vise zainteresiranih strana. Ne ide prodaja netransparentno 'ispod zita'.

Koji su primjeri kod nas gdje se firma prodavala na meuđunarodnom natjecaju? PLIVA? Jos nesto?
[/quote]

INA, HT, Opera u Italiji.

O kakvoj transparentnosti pričaš

Inače HT, tj. DT je poznat po muljaži i već je za to kažnjen in USA.

Mene samo zanima da li će Plenković reči NE kad ga Merkelica nazove da HT ostane upravitelj 5 godina.

Onda možete skup s ovima s Agrokora protestirati ispred NSK protiv korupcije u Hrvatskoj.

Možda se neki EU dužnosnik zaustavi i pita What do you want?

Lp

@zez1
do 10 kn ima oko 150.000 dionica….a ti samo lupetaj…. 😎

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

https://www.ictbusiness.info/gadgeti/telekomi-se-bore-za-svakog-korisnika

Telekomi se bore za svakog korisnika.
Koliko novaca i vremena moraju potrositi da bi povecali broj korisnika za 200 000?

Mislim da se dobra vecina ovdje trenutno niti malo ne brine s cijenama oko 7kn gore dole malo, medjutim ako prednje 10-12 kn onda krecu kalkulacije i nervoza s obzirom na porast vrijednosti udjela i straha da zarada ne pobjegne iz ruku te ce vjerovatno svatko lomit oko nekakve odluke sta napravit u tom momentu, da ne govorim da pri tako vecoj cijeni volativnost moze jako narasti u slucaju neke malo losije vijesti te da bi moglo doci do izrazaja ona psihologija ulagaca te jako velikih oscilacija u cijeni, naravno moze sve ici i pravocrtno gore ali tko to moze znati, mene najvise do sada je kocilo oko igranja kupi prodaj je porez koji bi trebao platit samom prodajom, a da pri tom konacni ishod je nepoznat i najvise me smetala cinjenica da moran platit porez ako prodam pa kupin ponovno, a da kojim slucajem izgubin u konacici ili ne ostvarim planirano u dovoljnoj mjeri.

Ignore : renči

Šteta to nije zavrsilo na okruglo 8. 🙂

Fantasticna godina…

E tek sad pocinje igra….sad su bitni company spijuni/analiticari….
Iako sam siguran da i UG i A1 sve znaju…..
A da ce biti zanimljivo….hoce.
UG ce dati sigurno izdasnu ponudu jer su jaci i imaju iza sebe friski BCP….uz jos US fondove.
Po natjecaju je tko da vecu ponudu i jos ako nije prisutan u HR ….ima prednost.Hmmmm
Sta ce na to napraviti A1?
To nece ici samo tako…
Biti ce tu jako zanimljivo.EK nadgleda ovo dobro.
A i u Njemackoj je DT morao popustiti i dosao im je treci operater…
Za nas u HR je najbolje da dode jos netko da konacno imamo prijvatljive i fer ponude.



… Vjerujem da ostajem do kraja premda me je situacija s LRH malo pokolebala.

Uspoređujete neusporedivo. Ovdje ide javni natjecaj gdje ce biti vise zainteresiranih strana. Ne ide prodaja netransparentno 'ispod zita'.

Koji su primjeri kod nas gdje se firma prodavala na meuđunarodnom natjecaju? PLIVA? Jos nesto?
[/quote]

Da. Nadam se da će i ovdje ostati sve transparentno.

..naravno, kao i do sada, stiskati ćemo AZTN i novinare da nam daju sto vise informacija o tijeku natječaja.

Mislim da neće biti nikakvih manevara od strane HTa i da im je sada ionako najbolje vrijeme za prodaju. Vrijeme jeftinog novca kada mogu dobiti najbolju cijenu, a prodati i predati upravljanje ionako moraju.

huh…zanimljiva vremena ispred nas.

New Report

Close