OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@jura
Bilo je dana sa lijepim prometima na Optimi kada je Rajfica mogla napraviti što ti smatraš da želi, pa nije.
Kako to objašnjavaš?

Odgovorila ti je Zločesta… strateški trenuci.

Iz današnjeg prometa je vidljivo da su me poslušali akteri na tržištu kapitala i prema mojem savjetu krenuli na purice i ribice. Lijepo je jucer jedan kolega ustvrdio da ima i tukaca ovdje, ali su isti ovdje na hlađenju i čekanju da ih netko kupi.

RBA je prodao još -20.000 dionica
ostalo mu je još 1.095.730 dionica

budapest !

Koje sigurno neće prodati na burzi, al da će štopati, štopati će.

Imate sjajnu priliku da lagano kupujete uoči konacnog raspleta. Treba zauzeti pozicije prije konacne trke.

2.1. cijena 1.61
19.12 cijena 7.25

+350%

..odlicno su je uštopali.

Evo neka bude ‘samo’ 100% slijedece godine, ja zadovoljan. 🙂

100% dakle 14.5 u odnosu na sada ili 100 % u odnosu na 1.6 dakle 3.2 ? % ? 😀😁

.. u odnosu na sada..

znam.. salim se.. 😉

..al kako stvari idu.. mislim da ce nas krajnja cijena sve izuti iz cipela.

Mislim da smo kao i kod KRASa nesvjesni koliko neka firma moze vrijediti nekome drugome tko zeli uci na trziste i u njoj vidi veliku vrijednost (ne samo financijsku). Tako i na ovom međunarodnom natjecaju, moze doci trenutno nepoznati igrac ili igraci, koji u Optimi vide priliku za ostvarenje svojih ciljeva. (ne nuzno samo financijskih)

LeoNT potpuno ste upravu.
Ima teleoperatera o kojima se nista ne pise a mogli bi iznenaditi….
Ljudi ne shvacaju da je to jedinstvena prilika za ovakve kompanije….a i za financijske fondove koji se bave kupnjom za druge….

Znam da je long shot, ali jednom nam se to na ovom topicu pozitivno realiziralo. (sjetite se AZTNa i informacije o predaji papirologije)

Upravo sam poslao mail na Virgin Media i obavijestio ih o tome da Optima ide u prodaju u prvom mjesecu. Ponavljam, znam da je long shot, ali zamislite da takve mailove pošaljemo na sve moguće operatere u Europi. Možda netko ide u ekspanziju, a da ne zna za Optimu..

Uz najmanji trud – nama dobro, njima dobro.

New Report

Close