OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

RBA se sada bas i ne sali… iskrcali su 20k dionica 16.12. kada je protrgovano 74.384 komada!
17.12. trgovano je 221.154 komada koliko je tu njihovih,
a 18.12. ukupno 87.808 komada i tu sigurno ima veliki dio kojeg se rjesava RBA, a zasto, ja ocekujem daljnji rast, sigurno preko 10kn barem!



Ako ima takvih, koji su tu na razinama 1,6-2,0 kn kupovali i jos su u dionici SVIMA SKIDAM KAPU!!!!!

to znaci INVESTIRATI i biti uvjeren u svoju ideju!,

1,6 ulaz jos 30 % ostavio. 70% na 6,8 rjesio. Hvala 😂
[/quote]

Koliko komada ?


Ako ima takvih, koji su tu na razinama 1,6-2,0 kn kupovali i jos su u dionici SVIMA SKIDAM KAPU!!!!!

to znaci INVESTIRATI i biti uvjeren u svoju ideju!,


Ima, ima!




Ako ima takvih, koji su tu na razinama 1,6-2,0 kn kupovali i jos su u dionici SVIMA SKIDAM KAPU!!!!!

to znaci INVESTIRATI i biti uvjeren u svoju ideju!,

1,6 ulaz jos 30 % ostavio. 70% na 6,8 rjesio. Hvala 😂
[/quote]

Koliko komada ?
[/quote]

30000ak tisuća. još 10k imam.


RBA se sada bas i ne sali… iskrcali su 20k dionica 16.12. kada je protrgovano 74.384 komada!
17.12. trgovano je 221.154 komada koliko je tu njihovih,
a 18.12. ukupno 87.808 komada i tu sigurno ima veliki dio kojeg se rjesava RBA, a zasto, ja ocekujem daljnji rast, sigurno preko 10kn barem!

Možda samo prebacuju frendovima.

Rajf na braniku kršćanstva znači. Neka, neka riješit ćemo se i njih prije ili kasnije.

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

Raiff čeka trenutak kada bude najžešće.
Što kaže NaBidu…. rješit ćemo se i njih i to na brzinu. Hehe….


RBA se sada bas i ne sali… iskrcali su 20k dionica 16.12. kada je protrgovano 74.384 komada!
17.12. trgovano je 221.154 komada koliko je tu njihovih,
a 18.12. ukupno 87.808 komada i tu sigurno ima veliki dio kojeg se rjesava RBA

to mi se baš ne sviđa jer ako nije nama problem čekati još mjesec dana u očekivanju natječaja, još manje bi to trebao biti problem fondu..nije vrag da oni nešto znaju što mi ne znamo i da su zato sada počeli rasprodavati?

budapest !

Prodavali su oni po duplo manjoj cijeni isto, toliko o njihovom znanju.

@zvekir
Rajf je počeo prodavati , u strateškim trenucima, još na 1,80
No nervi. 🙂

čudan je taj RBA, baš čudan…

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

Nije čudan. On brine da cijena ne ode “nebu pod oblake”. I da se za to utroši sto manje dionica.

Dakle, kontrola cijene do okoncanja prodajnog procesa.

New Report

Close