OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Pocetna cijena ce morati pisati.

netko kao da je ranije napisao da ne mora… pa nisam siguran.

raspon je za IPO… ovdje eventualno bude početna pisala, da.

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

A sad siguran? 😁

Oni koji trebaju znati, znati će ispod koje cijene ne treba ići. Ta početna cijena je ionako nebitna, bitnija je ona…. konačna.

a pazi ovog lika koji najprije kupi 35 komada s aska po 7,05 kn pa ih ubrzo lupi po bidu po 6,95 kn ne bi li time valjda pokrenuo rasprodaju i pad cijene?!…. hahahahha, koji bolesnik 😂

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

naravno…

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

Početna cijena ne mora pisati, ja ne očekujem niti da piše. Procijenjena cijena je orjentacija.

Pa morala bi biti. Kakav je to natjecaj bez pocetne cijene?

Bolje jeftino kupovati nego jeftino prodavati.


Početna cijena ne mora pisati, ja ne očekujem niti da piše. Procijenjena cijena je orjentacija.

za koga je ht procjena orjentacija?
za kupca sigurno nije!
a i lijepo piše da se prodaja vrši prikupljanjem ponuda a ne aukcijom
i ht uopće nije u obavezi prihvatiti niti jednu ponudu
ako uopće i bude koja

Dirty Sanchez is a term for a sex act when a man, after the anal sex, takes his penis and rubs it on the girls upper lip leaving a moustache.


Početna cijena ne mora pisati, ja ne očekujem niti da piše. Procijenjena cijena je orjentacija.


U natječajima piše procijenjena vrijednost, i to je u ovom slučaju procjena koju je napravio neovisni procijenitelj. Važeće ponude su u načelu one koje su iznad te vrijednosti.


Ovako to sada izgleda, u grubo..
Cup lijevi i desni rub, 6,90 kn
Bottom 6,24 kn.
Handle odrađen, profit taking nakon što je izostao dalje očekivani rast cijene.
Ponovno tučemo cijenu preko 6,90. Treba nam veliki volumen.
Prvi očekivani target 7,60
Kada ne bi bilo " peglanja " ovako bi to izgledalo na velikim tržištima.
A kod nas , tko zna….

Ja baš na kupnji na 6,25kn valjda će do mene doprijeti, a zlocesti hoce li????

Jubito 15.12.2019 16:00
Dobar prosjek ocjenaDugotrajni korisnikVeliki krug prijatelja 50%
All
Izasli su sa dionicama na burzu, ulagači i partneri su ulozili u tvrtku i pomogli time da tvrtka stane na noge i krene i sada kad je krenulo big bos kaze idemo je delistat bez obzira sto velika vecina nije za taj potez.
Hm, koliko se ja kužim u situaciju, 91,5% glasova je diglo ruku za delistiranje, tako da mi baš i nije jasno o čemu ti to !
Vjerojatno misliš na velili broj buha koje su glasale protiv.
A te buhe definitivno nisu ništa nikome pomagale, jednostavno im je tako pao grah u pretvorbi i privatizaciji, ili su kupovali dionice zadnjih godina na burzi, like me.
Realno gledajući, ja da sam na mjestu većinskog vlasnika bih vjerojatno jednako postupio i riješio se buha da me ne češu. Druga je stvar što nama buhama to ne paše jer nećemo imati koga sisati.

Pazite ovo sa teme ATLN!!!

I u čemu je problem?
Ne kužim, zašto nisi komentirao to na temi na koju se odnosi?
To ti mene ovdje kao blatiš pred pučanstvom?
Ukazuješ na, ne znam što …

Situacija je točno onakva kakvom sam je opisao.
Ti zasigurno ništa doprinjeo razvoju Excelsa nekretnina, niti si im beskamatno nešto posuđiavo, niti si zaslužan za razvoj bilo čega, niti si tamo potreban.
Kao niti ja.
A očigledno nisi svjestan niti gdje živiš.
Nek si živ i zdrav.

halfte trinken, halfte Šarcu geben

New Report

Close