OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

e da je samo to vec bi bilo sada 10kn ali i dug se udvostrucio 😉 a i to svi znamo

Pa i nije bas istina. Dug je narastao sa nekih 350 (sredinom 2017.) na danasnjih oko 620, ali i povecala se EBITDA sa nekih 106 na ovih 158 milona kuna u zadnja 4 kvartala.

Kada izracunate neto dug i stavite ga u omjer sa EBITDA, dobijete da je taj omjer porastao sa nekih 3.5 (prije spajanja) na 4.1 što spada u neki prosjek telekom branse i govori nam da Optima nije prezaduzeni telekom.

Gledajte ljudi, to je to. Počinje finiš.

Slijedeci mjesec počinje prodaja Optime, krece međunarodni natječaj, kreću ‘neslužbene’ procjene i spekulacije.

Po koliko idu ovakve transakcije, pisali smo mjesecima ovdje. Koliko ce biti premija, obzirom na vaznost Optime na nasem trzistu, mozemo samo nagađati.

Na asku egzibicionist.
Ne znam kako bi se to drugacije zvalo 🙃
Svasta.

na 8 kn je ukupno 6 naloga sa 209.813 dionica

na ignoriranju: ljudska bijeda "nabiduasku" (dno dna)

Momentalna kup/pro je cisto navlacenje….stavljaju se veliki nalozi na 8 kn…, samo da bude velika kolicina na prodaji i onda se kupuje sto se dobije jeftino na 6.9-7.00 kn….
To su igrice dok ide…ali sve manje dana je do natjecaja i tad ce biti drugacija ekipa na kupnji….
Kako su rekli neki na forumu pocinje finis…i nema tu vise sta se reci….nego pricekajmo to.

prateći zadnjih godinu dana kretanje cijene dionice Optime, očekujem da dionica uskoro odradi prvi val do 7,50 kn a onda u roku od tjedan do 8 kn gdje bi po mom mišljenju trebala dočekati otvaranje javnog natječaja u 1. mjesecu 2020. a za dalje onda ovisi hoćemo li saznati početnu cijenu i tko će sve iskazati interes za kupnju Optime.

american:imamo potpuno isto mišljenje…


american:imamo potpuno isto mišljenje…

Što je odlično, jer će se vrlo uskoro vidjeti da li to drži vodu ili ne.
Iskreno se nadam da se i ovdje neće dogoditi neka prevara ili muljaža jer bi to bio zadnji čavao u lijesu ZSE. Za neko dulje predvidivo vrijeme.

Bolje jeftino kupovati nego jeftino prodavati.

Mislim da do objave natječaja ne bude pomaka u cijeni prema gore, sad je samo pitanje oce li tko iskipati na ovim razinama i Vratit je na 6,2 ili 6,3


Mislim da do objave natječaja ne bude pomaka u cijeni prema gore, sad je samo pitanje oce li tko iskipati na ovim razinama i Vratit je na 6,2 ili 6,3

osim tebe ne vidim da se netko želi iskrcati pa samo naprijed-kupnje imaš koliko hoćeš-iznad 6,20 kn ima 130.000 dionica na kupnji



Mislim da do objave natječaja ne bude pomaka u cijeni prema gore, sad je samo pitanje oce li tko iskipati na ovim razinama i Vratit je na 6,2 ili 6,3

osim tebe ne vidim da se netko želi iskrcati pa samo naprijed-kupnje imaš koliko hoćeš-iznad 6,20 kn ima 130.000 dionica na kupnji
[/quote]

Jako mi je nizak ulaz pa prodajem samo novom vlasniku firme i koliko dobijem dobro dobijem😂

zabavno 🙂
https://novac.jutarnji.hr/novcanik/zivkaju-vas-nakon-raskida-ugovora-i-nagovaraju-na-svoje-ponude-to-je-nezakonito/9696370/

što bi moglo značiti da se nagovaraju ljudi da potpišu ugovor na 2 godine i vežu si ruke lancima a onda hop – uleti 3. operater sa trio paketima a oni mogu jedino pobjeć od A1 sa penalima..

New Report

Close