OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


jubit:ocito je sve spremno za potvrdu transakcije UG-TELE2….
UG.profesionalci..sve rade korak po korak…ocito imaju iskustva u preuzimanjima i paze na svaki detalj…bravo UG..

To još uvijek ne znači da će preuzimanje proći glatko, ali ukazuje na činjenicu da se radi na tome.

halfte trinken, halfte Šarcu geben

Polagani rast ,promet se povećava. Rekli bi švabe langsam aber sicher. Jel to već netko zna odluku AZTN-a?

Isto tako je interesantno da se količine koje su prodane ne stavljaju na kupnju..kao da su prodavači sretni da su prodali, odnosno, nije riječ o traderima

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?

da li je ovo ug kupila?
Vaš link …

who dares, wins

Jesu[/url]
Prodali su svoje preostale udjele, ukupno 49 posto, u toj tvrtki nizozemskoj kompaniji United Media, koja je dio medijskog i telekomunikacijskog diva United Group, inače vlasnika Nove TV i Tele 2 Hrvatska, saznaju beogradske Novosti.


da li je ovo ug kupila?
Vaš link …

Ako je Junajted Grupa United Group onda je ; Stara vijest ali istinita . JG ili UG se fino širi.
Nisu još refrešali..Možda čekaju i Optimu pa će sve odjednom . ;

News

https://novac.jutarnji.hr/aktualno/hakom-im-zabranio-da-zovu-korisnike-koji-od-njih-odlaze-prijeti-im-do-milijun-kuna-kazne/9653239/

Malo glasnog razmišljanja:
– vjeruje li netko da je moguće da će KRAS radi novih okolnosti pasti u ponedjeljak na 800-860 kn i da će dio ekipe koja izlazi iz KRASA kupiti OPTE i pogurati cijenu na 7,5 kn?
Meni te obje cijene djeluju ostvarivo.


Malo glasnog razmišljanja:
– vjeruje li netko da je moguće da će KRAS radi novih okolnosti pasti u ponedjeljak na 800-860 kn i da će dio ekipe koja izlazi iz KRASA kupiti OPTE i pogurati cijenu na 7,5 kn?
Meni te obje cijene djeluju ostvarivo.

Jedino ako ti Sv. Nikola ispuni želju.

halfte trinken, halfte Šarcu geben

AZTNu je vec prosao rok za donosenje odluke o koncentraciji na prvoj razini, odnosno pokrece li se ocjena koncentracije na 2. razini. Trebali su izvjestiti javnost o svojoj odluci vec:

1. Razina

Mislim da je 22.10. prijava koncentracije UG-Tele2 bila potpuna.


Malo glasnog razmišljanja:
– vjeruje li netko da je moguće da će KRAS radi novih okolnosti pasti u ponedjeljak na 800-860 kn i da će dio ekipe koja izlazi iz KRASA kupiti OPTE i pogurati cijenu na 7,5 kn?
Meni te obje cijene djeluju ostvarivo.

Prelit će se na Zubaka i Tomića, prije nego na Optimu.


Malo glasnog razmišljanja:
– vjeruje li netko da je moguće da će KRAS radi novih okolnosti pasti u ponedjeljak na 800-860 kn i da će dio ekipe koja izlazi iz KRASA kupiti OPTE i pogurati cijenu na 7,5 kn?
Meni te obje cijene djeluju ostvarivo.

u slučaju Kraša se pokazalo da si kratkovidan, a u slučaju Opte da si dalekovidan, malo to uskladi, imam i jednu i drugu, pa bi mi ova tvoja opcija odgovarala

New Report

Close