OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Mislim da se treba vezat jer uskoro polijećemo. Rečeno je da će se za 15 dana od završetka prigovora očitati AZTN.Dakle 23.11.ili bolje rečeno ponedjeljak 25.11.Naznake su već vidljive po prometu i blagom rastu.

“To nije pitanje vjerovanja. Jedini naučni stav koji čovjek može o bilo čemu da zauzme, je pitanje da li je to istinito"


Mislim da se treba vezat jer uskoro polijećemo.

Ili slijećemo …

halfte trinken, halfte Šarcu geben


Mislim da se treba vezat jer uskoro polijećemo. Rečeno je da će se za 15 dana od završetka prigovora očitati AZTN.Dakle 23.11.ili bolje rečeno ponedjeljak 25.11.Naznake su već vidljive po prometu i blagom rastu.
gdje to piše? I kakav prigovor? o čemu vi? Zanima me.

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.



Mislim da se treba vezat jer uskoro polijećemo. Rečeno je da će se za 15 dana od završetka prigovora očitati AZTN.Dakle 23.11.ili bolje rečeno ponedjeljak 25.11.Naznake su već vidljive po prometu i blagom rastu.
gdje to piše? I kakav prigovor? o čemu vi? Zanima me.
[/quote]

Ne piše nigdje. Pa AZTN je pitao i javnost sto misli o koncentraciji odnosno preuzimanju Tele2 od strane UG ili povezanog društva. Pa su svi zainteresirani mogli podnositi svoje primjedbe i sugestije. Kada se zadovolje svi rokovi i forma, AZTN bi do kraja godine trebao obznaniti jesu li ispunjeni svi regulatorni uvjeti za konačno zaključenje te transkacije. Koliko ja znam ne postoji neki određeni i propisan rok za obznanu, kao sto to kolega spominje (15 dana). Uglavnom, obznana bi trebala ići vjerojatno do kraja godine. I to bi recimo bilo to.

Svojedobno kada sam se raspitivao u AZTNu o stanju odobrenja koncentracije H1 i Optima, ovako mi je odogovoreno vezano za proces:

“Po potpunosti prijave započinje rok za ocjenu koncentracije na prvoj razini, u trajanju od 30 dana te je Agencija obvezna donijeti odluku o dopuštenosti koncentracije na 1. razini ili pak pokrenuti postupak za ocjenu koncentracije na 2. razini.”

Znaci mjesec dana od zaprimanja potpune dokumentacije o namjeri koncentracije se treba donijeti odluka o dopustenosti koncentracije. (22.10. je u predana sva dokumentacija):

http://www.aztn.hr/ea/wp-content/uploads/2015/05/UPI-034-032019-02009.pdf

Znaci, neki prvi rok je kraj ovoga tjedna. Slijedeci tjedan mozemo pitati u kakvom je stanju predment.

@Iknow @LeoNT

hvala

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

mi se cini ili je doslo do neke promjene u TOP 10 da je netko nadokupio?

Cini ti se..

PT DRVO je prije par dana dokupilo 0,01%

Zbilja…moja greska 😊

inace jako dobro pamtim brojeve znaci sam dobro skuzio da mi nesto ne stima.. na to sam i ciljao ali sam zelio potvrdu..

https://novac.jutarnji.hr/novcanik/lepa-brena-bogatija-za-76-milijuna-eura-nakon-prodaje-udjela-u-grand-produkciji/9637390/

“Popularna srbijanska pjevačica i kraljica tamošnje estrade Lepa Brena i Saša Popović, osnivač i direktor diskografske kuće Grand produkcija, prodali su svoje preostale udjele, ukupno 49 posto, u toj tvrtki nizozemskoj kompaniji United Media, koja je dio medijskog i telekomunikacijskog diva United Group, inače vlasnika Nove TV i Tele 2 Hrvatska, saznaju beogradske Novosti.”

New Report

Close