OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

A sto je tu rizično ako je cijena podržana procjenom koja je znatno viša od cijene. Kao i do sada, dionica je najrizičnija onima koji je nemaju.


A ti misliš da bi netko ulazio u transakciju, a da nije prije barem neformalno ispitao mogućnost da sve bude po slovu Zakona i pravilnika?

Da to mislim, davno bih prodao, ali opet, svega sam se nagledao.


Znam da postoji znacajan rizik glede RH ….

U tom grmu leži zec.

halfte trinken, halfte Šarcu geben



A ti misliš da bi netko ulazio u transakciju, a da nije prije barem neformalno ispitao mogućnost da sve bude po slovu Zakona i pravilnika?

Da to mislim, davno bih prodao, ali opet, svega sam se nagledao.


Znam da postoji znacajan rizik glede RH, no ne mislim da će se u nasem slucaju materijalizirati.

U tom grmu leži zec.
[/quote]

Ako imaš i najmanje dvojbe onda prodaj. Ja ne vidim osobite rizike. Optima ide u prodaju, a sad hoće li je kupiti Tele2 odnosno UG, A1 ili netko treći to će biti jasnije kad se prikupe ponude odnosno iskaze interes. Vjerujem da će ga biti. I da će biti ozbiljan.


A sto je tu rizično ako je cijena podržana procjenom koja je znatno viša od cijene. Kao i do sada, dionica je najrizičnija onima koji je nemaju.

Ti znaš koliko iznosi procjena?
Bogami, ja ne znam, mogu samo nagađati.
A rizik je samo na onima koji imaju dionice.
Oni koji dionice nemaju, a imaju gotovinu u nekom određenom iznosu, jedino mogu propustiti priliku da je danas-sutra imaju više.

halfte trinken, halfte Šarcu geben

Pa znam koliko iznosi stara procjena, 7,31. Sigurno nova nije manja od stare, to bih mogao čak i garantirati. Obzirom na rezultate, metodologiju procjene, recentne promjene na wacc i fcff.

Oni koji imaju gotovinu kada se stvori perfect setup neće imati šanse kupiti značajniju količinu dionica na ovim razinama cijene.

Ovdje je mnogo onih koji dijele savjete ili sugestije, a nemaju dionice i dosta slabo razumiju situaciju oko OPTE. Oni koji razumiju uglavnom šute i ne zamaraju se pretjerano apriori ovom ili onom odlukom jer cini mi se, da takvi ipak bolje razumiju rizike od onih koji nemaju dionice. U suprotnom, ne bi ih držali.



A sto je tu rizično ako je cijena podržana procjenom koja je znatno viša od cijene. Kao i do sada, dionica je najrizičnija onima koji je nemaju.

Ti znaš koliko iznosi procjena?
Bogami, ja ne znam, mogu samo nagađati.
A rizik je samo na onima koji imaju dionice.
Oni koji dionice nemaju, a imaju gotovinu u nekom određenom iznosu, jedino mogu propustiti priliku da je danas-sutra imaju više.
[/quote]

Moje iskustvo je da kada sam prodao nakon side sim tam , skoro kao pravilo , drugi dan je krenuo rast . Kao da su čekali da im prodam jeftino .
E neću više , pogotovo OPTE .


Moje iskustvo je da kada sam prodao nakon side sim tam , skoro kao pravilo , drugi dan je krenuo rast . Kao da su čekali da im prodam jeftino .
E neću više , pogotovo OPTE .

taman čovjek pomisli da se ne možeš nadmašiti, kad ono -demantij!
čestitke još jednom



Moje iskustvo je da kada sam prodao nakon side sim tam , skoro kao pravilo , drugi dan je krenuo rast . Kao da su čekali da im prodam jeftino .
E neću više , pogotovo OPTE .

taman čovjek pomisli da se ne možeš nadmašiti, kad ono -demantij!
čestitke još jednom
[/quote]
Imam još boljih . kada krene nadmetanje , kao na Krašu .

Od 100 glasa, glasa cuti nije.
Jesu li to svi burek majstori otisli drugdje, a dugoročniji kao mali mišeki čekaju neku info. Meni osobno ova tisina stvara nelagodu. Tko zna, mozda je ovo nekome i namjera izazvati.
Ovo nije nikakav nagovor, nego samo glasno razmisljam.

Ako nešto ne ide gore onda nužno ide…

UG se širi

Članak tokom pregovora


Ako nešto ne ide gore onda nužno ide…

Postrance ….

halfte trinken, halfte Šarcu geben

New Report

Close