OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Poštovani dioničari Optime
Uz najbolju volju ne mogu razumjet veliku večinu Vas koji pišete o ovoj dionici.
Kao do tog dana se treba objaviti javnu ponudu , pa onda teče rok od XX dana ,
pa vrijednost dionice je najmanje 10 Kn , pa bio bi zadovoljan sa 15 Kn ,
ali moguće je 20 i više, a gdje su oni "samo je nebo granica", pa nema tu mučkanja
jer je sve pod budnim okom Hanfe i EU. Pa Bože moj dali mi živimo u istoj državi.

Pa vi stariji dioničari se sječate slučaja BELJE i Todorića. Doneseno je rješenje o obavezi
preuzimanja koju sud poništava pa Hanfa ponovo donosi ispravno rješenje o obvezi preuzimanju
pa sud ponovo poništava ispravno Hanfino rješenje.Todorić smjenjuje odgovornu osobu u Agrokoru
(kupio je 17 dionica više nego što je smio te je nastupila obaveza) Vlada Milanovičeva smjenjuje ravnatelja Hanfe i nema više obveze preuzimanja.
A gdje su oni što kažu da je prodaja pod budnim okom EU. Da ako se bude prodavalo Kazahstanu ili Rusiji a ako se prodaje Evropi može i po kunu
ovo što rade sve vlade malim dioničarima je gore nego najcrnja nacionalizacija 1945 godine.
Jedini korektni čovjek na ovoj burzi je pokojni MARIJAN HANŽEKOVIĆ, sve nas je mogao ošišati sa
dinicama Veterine , ali nije, nego je zaradio on, ali je dao i malim dioničarima.
I sam sam dioničar OPTIME
Zaboravite zakone i pravilnike na ovim prostorima. i na kraju mogu nas zajebat i prodat po kunu, i ne prodat i da opet bude sve po zakonu
Dražan

Osisao nas je na dionicama sldm.
Tko ti garantira da nije i na vern. Mozda je bilo i placanja ispod stola.


ovo što rade sve vlade malim dioničarima je gore nego najcrnja nacionalizacija 1945 godine.

I sam sam dioničar OPTIME

Znači, ti imaš dionice Optime u vrijeme kada je malim dioničarima gore nego za vrijeme najcrnje nacionalizacije 1945 godine. Ali svejedno imaš dionice. Fascinantno.

odlicno izvjesce..odluka o TELE 2 uskuro…2 mjeseca do pocetka natjecaja…a cijena padaaa…

Trebaju burek trejderi od negdje stvoriti novac za Đuru.
Valjda kad tamo poduplaju onda će kupiti puno više dionica Optime.


Poštovani dioničari Optime
Uz najbolju volju ne mogu razumjet veliku večinu Vas koji pišete o ovoj dionici.
Kao do tog dana se treba objaviti javnu ponudu , pa onda teče rok od XX dana ,
pa vrijednost dionice je najmanje 10 Kn , pa bio bi zadovoljan sa 15 Kn ,
ali moguće je 20 i više, a gdje su oni "samo je nebo granica", pa nema tu mučkanja
jer je sve pod budnim okom Hanfe i EU. Pa Bože moj dali mi živimo u istoj državi.

Pa vi stariji dioničari se sječate slučaja BELJE i Todorića. Doneseno je rješenje o obavezi
preuzimanja koju sud poništava pa Hanfa ponovo donosi ispravno rješenje o obvezi preuzimanju
pa sud ponovo poništava ispravno Hanfino rješenje.Todorić smjenjuje odgovornu osobu u Agrokoru
(kupio je 17 dionica više nego što je smio te je nastupila obaveza) Vlada Milanovičeva smjenjuje ravnatelja Hanfe i nema više obveze preuzimanja.
A gdje su oni što kažu da je prodaja pod budnim okom EU. Da ako se bude prodavalo Kazahstanu ili Rusiji a ako se prodaje Evropi može i po kunu
ovo što rade sve vlade malim dioničarima je gore nego najcrnja nacionalizacija 1945 godine.
Jedini korektni čovjek na ovoj burzi je pokojni MARIJAN HANŽEKOVIĆ, sve nas je mogao ošišati sa
dinicama Veterine , ali nije, nego je zaradio on, ali je dao i malim dioničarima.
I sam sam dioničar OPTIME
Zaboravite zakone i pravilnike na ovim prostorima. i na kraju mogu nas zajebat i prodat po kunu, i ne prodat i da opet bude sve po zakonu
Dražan

Ovo napisano možeš kopirat i zalijepit na forum od bilo koje dionice . Nema smisla spominjat da nešto nije sigurno. Uvijek te netko može zajebat . Kad bi tako gledali šta je u životu sigurno…

Prije preuzimanja H1, optima je imala 145 tisuća korisnika, Ebitdu od 105mn i dug od 300 mn.
Danas ima 180t korisnika, Ebitdu od cca 130 mn, a dug će s krajem 2019 biti 400 mn (ako se isključi obveze po najmovima) .
U zadnje 3 godine investirano gotovo 250 mn kn
Godišnje vraćaju oko 80mn
Raste Ebitda, prihod lagano je počeo rasti, a troškovi su niži

A gdje će biti za godinu dana s takvim trendom

Prvo trgovanje danas 8900 komada po 6,65. Četvrto trgovanje danas neki prodavač baš mora prodati 23 komada po 6,45. Eto, takvi primjeri bi trebali smiriti one nesigurne koji misle da na Optimi se nešto zna pa cijena stoji. Cijena stoji jer neki igrači ju štopaju.

Pa prekjučer je bila i na 6,20, tako da je ovo još i dobro.

http://www.aztn.hr/ea/wp-content/uploads/2015/05/UPI-034-032019-02009.pdf

Primjedbe, stavovi i mišljenja moraju biti dostavljeni AZTN-u u pisanom obliku putem telefaksa:
01/ 617 64 50, putem e-pošte na adresu: agencija.ztn@aztn.hr, ili poštom, pozivom na
poslovni broj KLASE: UP/I UP/I 034-03/19-02/009, u roku od deset (10) dana od dana objave
ovog poziva, odnosno najkasnije do 8. studenog 2019. sukladno članku 21. stavku 6. točki 4.
ZZTN-a.

evo ga opet s novih 15.000 dionica na 6,50 kn.ovog velikog prodavača se nećemo riješiti do nove godine
p.s. iznad 6 kn je još oko 60.000 komada na kupnji, nekad je bilo i po 300.000,al potrošile se pare

Ili je pak u pitanju samo rušenje kako cijena ne bi prebrzo eksplodirala prije novih vijesti o cijeni preuzimanja??
Netko bi izgleda što više skupio ispod 7.

Javni pozivi

https://www.ictbusiness.info/telekomunikacije/aztn-prikuplja-dokumentaciju-hakom-ne-vidi-razloga-da-se-transakcija-ne-okonca

Znači, pravorijek Aztna možemo očekivati na Dan Republike.

New Report

Close