OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

sasvim solidno…a sad kokice u ruke i čekamo natječaj 😎
https://zse.hr/UserDocsImages/financ/OPTE-fin2019-3Q-NotREV-K-HR.pdf

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....


valja li sad ovih 1 (jedan ) kom po 6,70? neko nas čita pa se zahebava.

to je vjerojatno isti lik koji se prepao prijave HANFI pa ovako maskira trag 😉

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

Izvješće odlično, špekulanti me ne interesiraju neka rade svoj posao bez mene. biće ovo dobreo na kraju(prodaju čekam)

dan je pametniji od noći!

Podsjećam na ovaj moj post iz 8 mjeseca kojem su se mnogi smijali:


… te je za pretpostaviti da će im u Q3 gubitak korisnika biti na razini 5000 korisnika telefonije i cca. 2500 korisnika interneta.

Suprotno mojim očekivanjima, Optima je u Q3 izgubila 5300 korisnika telefonije i 3000 korisnika interneta!!!

Ako se proces prodaje oduži do krajnjeg roka, odnosno, ljeta 2021, a Optima nastavi gubiti korisnike ovim tempom, neće ostati puno korisnika za prodaju…

@darkwanderer na aparatima, dionica pokazala dobit. Nisi rekao da se broj korisnika data paketa i televizije bitno povećao ?

IPTV 48.087 => 51.125
DATA 2.181 => 2.366

Nego reci mi, kako to da su prihodi isti, ako korisnici tako nestaju ?
Kad Optima sklopi ugovor s gradom, da li je to 1 korisnik ?

Ne samo da su prihodi isti, nego je EBITDA veća, te imamo dobit, a lani je bio gubitak.

Neto dobit u zadnjih 12 mjeseci, uključujući zadnja 3 mjeseca iz 2018. godine, je 15,65 milijuna kuna.

Kad ovo uzme neki veći igrač i stvori sinergijski efekt, Optima će zarađivati 50 milijuna kuna godišnje.

Izvješće je ok i u skladu sa očekivanjima.
Čekamo natječaj za prodaju Optime.

Napomena: Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica. Udijeli koji like, znam da imaš! Vratit ću 100%, majke mi!


Podsjećam na ovaj moj post iz 8 mjeseca kojem su se mnogi smijali:


… te je za pretpostaviti da će im u Q3 gubitak korisnika biti na razini 5000 korisnika telefonije i cca. 2500 korisnika interneta.

Suprotno mojim očekivanjima, Optima je u Q3 izgubila 5300 korisnika telefonije i 3000 korisnika interneta!!!

Ako se proces prodaje oduži do krajnjeg roka, odnosno, ljeta 2021, a Optima nastavi gubiti korisnike ovim tempom, neće ostati puno korisnika za prodaju

[/quote]

Nije teško pogoditi , da ovakve zlonamjerne tekstove piše jedan plačenik firme ( xxyyz ) , o firmi koja je u usponu , jer ima fantastičnu upravu .


Podsjećam na ovaj moj post iz 8 mjeseca kojem su se mnogi smijali:


… te je za pretpostaviti da će im u Q3 gubitak korisnika biti na razini 5000 korisnika telefonije i cca. 2500 korisnika interneta.

Suprotno mojim očekivanjima, Optima je u Q3 izgubila 5300 korisnika telefonije i 3000 korisnika interneta!!!

Ako se proces prodaje oduži do krajnjeg roka, odnosno, ljeta 2021, a Optima nastavi gubiti korisnike ovim tempom, neće ostati puno korisnika za prodaju…

[/quote]

Pa kada nemaju prodaje vise….sve su otpustili da poprave brojke, pa to je i Tele2 napravio

a druga stvar, ako ima negdje da vidimo gdje su zavrsili ti korisnici, a ne, pa nije valjda u HTu:)…pa ovo sve sto gledate je gora lakrdija nego idemo delati….

HT diktira kako svi telekomi plesu, sve do jednog….i to Vam je jedina istina…

i svaka cast svima na 300+% prinosima, nisam jalov, nego iznosim cinjenice,

A dobro. Kako se pisalo…očekivao sam najbolje izvješće ikada. Feniksa…
Ovako, ako ne bude zateznih kamata i pada korisnika… ovim tempom za 100 godina će pokriti obveze i kreću pravi novci.
Ovaj kvartal 7 lipa po dionici zarađeno. Veliki povrat od 1% na cijenu dionice.
P/E sa 100 pao na 37… bit će ovo pravi bombon za praunuke…ako ne propadnu u međuvremenu.

Trolam, hejtam, vrijeđam, ponižavam, omaložavami - mućki Džubrarim.

@samby

A odgovara mu drugi. Nekoć u A1, pa u HT….


Podsjećam na ovaj moj post iz 8 mjeseca kojem su se mnogi smijali:


… te je za pretpostaviti da će im u Q3 gubitak korisnika biti na razini 5000 korisnika telefonije i cca. 2500 korisnika interneta.

Suprotno mojim očekivanjima, Optima je u Q3 izgubila 5300 korisnika telefonije i 3000 korisnika interneta!!!

Ako se proces prodaje oduži do krajnjeg roka, odnosno, ljeta 2021, a Optima nastavi gubiti korisnike ovim tempom, neće ostati puno korisnika za prodaju…

[/quote]

A što ako EBITDA kao najvažniji pokazatelj nastavi rasti ovim stopama, kako će to utjecati na prodajnu cijenu?

New Report

Close