OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



ima koji stručnjak da kaze kad ce biti opte po 5 kn???

vrlo brzo!
[/quote]
dal moze okvirno datum kad ce se to desit? pa da udjem jos ……;)

mjesec dva tu negdje


mjesec dva tu negdje

hvala [thumbsup]



ima koji stručnjak da kaze kad ce biti opte po 5 kn???

ne znam, ali meni nitko ne da niti po 33 a kamoli po 5, a držim naloge već tjednima. [sad]
[/quote]
pa skloni nalog…

ovome sa 500 komada na prodaji stvarno hitno treba cash, sam sebi ruši cijenu.. počeo sa 38; pa 37,50; pa 37; pa 36,55. j…. ga nemam cash ali bi ga radio poklopio [shocked]

ovome sa 500 komada na prodaji stvarno hitno treba cash, sam sebi ruši cijenu.. počeo sa 38; pa 37,50; pa 37; pa 36,55. j…. ga nemam cash ali bi ga radio poklopio [shocked]

jel treba kupit ili jos cekat??


jel treba kupit ili jos cekat??

kolega odluke treba sam donosit , a ne pitat druge….. [proud]

to moraš odlučiti sam, ali neznam jesi primjetio jutros nalog na kupnji od 4000 kom povremeno aktivan… to me podsjeća na situaciju od prije 3-4 tjedna kad se kupovalo po 4000 komada dnevno početkom ili pred kraj trgovanja… a vas?


to moraš odlučiti sam, ali neznam jesi primjetio jutros nalog na kupnji od 4000 kom povremeno aktivan… to me podsjeća na situaciju od prije 3-4 tjedna kad se kupovalo po 4000 komada dnevno početkom ili pred kraj trgovanja… a vas?

Lipo se postavio taj s 4000 kom na 24,97 kn. Nikad nisam volio vidjeti te velike naloge na bidu, to samo daje lažni osjećaj sigurnosti ali ovaj je malo pretjerao!



to moraš odlučiti sam, ali neznam jesi primjetio jutros nalog na kupnji od 4000 kom povremeno aktivan… to me podsjeća na situaciju od prije 3-4 tjedna kad se kupovalo po 4000 komada dnevno početkom ili pred kraj trgovanja… a vas?

Lipo se postavio taj s 4000 kom na 24,97 kn. Nikad nisam volio vidjeti te velike naloge na bidu, to samo daje lažni osjećaj sigurnosti ali ovaj je malo pretjerao!
[/quote]
Slažem se, ni sam nisam pametan ali kod optime nema logike u trgovanju, ili će jako gore ili malo dolje…. neznam, uskoro ćemo vidjeti [undecid]

moze netko objasnit kako opte vrijedi 36 kn,a nominala 10 kn???

New Report

Close