OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Pongo, nemamo svi la casa de papel.
Jedino mi je logično da štopaju oni koji kupuju. Još uvijek mogu štopati.

Ovdje je svaki dan isti scenarij. Ujutro 5 forumaša napiše da ide na 7, a popodne da netko štipa cijenu.


Pongo, nemamo svi la casa de papel.
Jedino mi je logično da štopaju oni koji kupuju. Još uvijek mogu štopati.

Stopaju oni koji kupuju, da, svojim odbijanjem da plate vise. Ali i oni koji prodaju, samom svojom prodajom.
Ravnoteza je tamo gdje je.
Za pomake trebaju nove vijesti.

kad izlaze rezultati?i kakve rezultate očekujete?

https://www.mojedionice.com/fund/NajavljeniFinIzv.aspx

dan je pametniji od noći!

Ovo je jako stabilan biznis tako da se već može pretpostaviti kakvi će biti rezultati ako se detaljno pogledaju prva 2 kvartala.
Utjecaj na cijenu zanemariv, dok odobrenje regulatora za transakciju UG-Tele2 cijenu torpedira prema gore.

Pongo, pozitivna blokada je sigurna, gotovo kao povećanje plaće učiteljima za 100%.
Sori Vjeko, pliz brišite.

Q3 izlazi 30.10. za OPTE.
Zanimljivo će biti 17.10. kada izlazi q3 za tele2, pitanje je hoće li biti nagoviještena potvrda završetka transakcije s UG do kraja godine…

unazad 15 dana masa dionica odradila je 30-ak % rasta,samo opte stoji kao ukopana na mjestu iako je jedina koja za 2 mjeseca kreće u “privatizaciju” međunarodnim natječajem?! 🤑


unazad 15 dana masa dionica odradila je 30-ak % rasta,samo opte stoji kao ukopana na mjestu iako je jedina koja za 2 mjeseca kreće u "privatizaciju" međunarodnim natječajem?! 🤑

30% kažeš, stvarno su puno napredovale !
Meni ne treba tih 30%, meni treba još 100%.
Koliko vidim, Opte mi je od početka godine napravila gotovo 300%.
Očekujete da raste 100% mjesečno?

halfte trinken, halfte Šarcu geben

Ne moze ni HT raditi sve sto pozeli:

Hrvatski telekom mora platiti rekordnu kaznu: 28 milijuna kuna

Kolega Jubito Ako je stvarno istina da ste još u dionici nakon 300 posto rasta, svaka vam čast. Ja sam davno na početku karijere u bosni imao takvu situaciju za ZGP Sarajevo kojeg sam mogao prodati na 60 km sa zaradom x3 a nisam jer sam misio ide to jos. Danas imam 1000 dionica tog preduzece koje neću da prodam i kao podsjetnik šta pohlepa može uradit čovjeku

New Report

Close