OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ja bih rekao da je kapitalizacija dobitka nekog većeg.

Dajte mi jeftino da vam prodam skupo.

ja kupio prošao nalog, cifra zaokružena…..čekam dalje

dan je pametniji od noći!

Raiffeisein je možda odlučio do kraja zatući količinom, a imaju preko milijon dionica.
Slon u staklarniku

Napomena: Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica. Udijeli koji like, znam da imaš! Vratit ću 100%, majke mi!

Mislim da je ovo prosuo RAIFFEISENBANK AUSTRIA D.D.. Prodaju usitno već neko vrijeme.

Prosuo je 100 000 – 150 000 dionica po bidu. Padajući nož?

Napomena: Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica. Udijeli koji like, znam da imaš! Vratit ću 100%, majke mi!

S obzirom na prodanu količinu nije puno palo, tu su nalozi od 50 000 dionica kao podrška, veseli me kupnja, možda se vratimo do kraja dana.

Ja ju čekam ispod 6, ljudi će se cijeli vikend pitati tko je dobio
neku novu vijest prije reda i mogla bi se stvoriti psihoza!!

Napomena: Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica. Udijeli koji like, znam da imaš! Vratit ću 100%, majke mi!

a iskoristio je dizanje cijene od velikog kupca i zakucao skoro par sto tisuća komada i vratio cijena na razine od prije par dana.. možda prilika za dokup.. nije nagovor na ništa..

Milijun komada je 6-7 milijuna kuna. Ako uđe netko veći to će progutati jako lako.

Ovo je bilo brutalno. Da li je Rajf vidjet će se.

a možda je i netko nahranio pokojeg rođaka… sad su rodijaci puni love od Kraša.

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

Ja nadokupio na padu, 6,50 i 6,30 kn. Ovaj ko je mislio izaći je izašao i mislim da se vraćamo prema 7 kn polako.

Dajte mi jeftino da vam prodam skupo.

@JosefBeuys

Ima taj još MILIJUN komada municije, samo čeka da se BID napuni…
Drvo izgleda drži branu na 6kn..

Napomena: Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica. Udijeli koji like, znam da imaš! Vratit ću 100%, majke mi!

New Report

Close