OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

7.25-7.50 je iduča stanica čišćenja….bilo bi normalno da to danas ode…
Treba nam samo jedan šaranko


Najvažnija je pravovremena točna informacija. Kod ULJN su pogodili.

neki su pogodili, dok zakašnjeli su po ne znam koji put doživjeli bull-trap.
na OPTE retest psiholoških 7… bolje je ugasiti komp i ne dirati tipke.

Ipak nije uspio proboj ali dobro je da ga se ponovno retestiralo. Čekamo dalje.

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

ljetna letargija je prošlo između 5-6 kuna, rujan 6-7, listopad bu onda valjda 7-8, studeni 8-9 i finale prosinac dolazimo na niski start od 10 kuna.

Veliki promet i visoka prosječna cijena. Kombajn tera


Ipak nije uspio proboj ali dobro je da ga se ponovno retestiralo. Čekamo dalje.

Bilo bi dobro da zatvorimo iznad 7 kn.

Dajte mi jeftino da vam prodam skupo.

500.000 dionica..respeltabilno što bi rekle neke kolege

30.10.2019. je izvješće za 3 Q…a do tada bi moralo da i izađe kakva informacija.
Na temelju zadnjih dana , nešto se događa ….dobro se kupuje a cijena ide lagano gore….
U svakom slučaju morali bi biti dobri rezultati za 3 Q.
Sigurno su našli i dosta novih korisnika, što privatno ( koji su napuštali A1 ) a i poslovnih korisnika.
Općenito su novinari dosta slabo educirani ili ne prate događaje ….sve se svodi na jednom ili dva novinara koji nešto napišu po portalima ( ICT, Poslovni…).
Ugodno je ovo pratiti.


30.10.2019. je izvješće za 3 Q…a do tada bi moralo da i izađe kakva informacija.
Na temelju zadnjih dana , nešto se događa ….dobro se kupuje a cijena ide lagano gore….
U svakom slučaju morali bi biti dobri rezultati za 3 Q.
Sigurno su našli i dosta novih korisnika, što privatno ( koji su napuštali A1 ) a i poslovnih korisnika.
Općenito su novinari dosta slabo educirani ili ne prate događaje ….sve se svodi na jednom ili dva novinara koji nešto napišu po portalima ( ICT, Poslovni…).
Ugodno je ovo pratiti.

ja sam prešao s A1 na Optimu kao odgovorni suvlasnik firme :).

trenutno na ovoj razini 7-7,15 je veliki nesrazmjer između kupaca i prodavaca. više od 300 tis. prodavaća i malo više od 130 tis. kupaca.


30.10.2019. je izvješće za 3 Q…a do tada bi moralo da i izađe kakva informacija.
Na temelju zadnjih dana , nešto se događa ….dobro se kupuje a cijena ide lagano gore….
U svakom slučaju morali bi biti dobri rezultati za 3 Q.
Sigurno su našli i dosta novih korisnika, što privatno ( koji su napuštali A1 ) a i poslovnih korisnika.
Općenito su novinari dosta slabo educirani ili ne prate događaje ….sve se svodi na jednom ili dva novinara koji nešto napišu po portalima ( ICT, Poslovni…).
Ugodno je ovo pratiti.

Trenutno se događa Kraš i Crobex skoro na 2000 bodova

Što se ovdje događa, sve ostalo raste?
Neka vijest ili?

Napomena: Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica. Udijeli koji like, znam da imaš! Vratit ću 100%, majke mi!

ne vidim nikakvu vijest… ne kužim, jel opet netko ima info prije svih?

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

New Report

Close