OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Sto i kakvu odluku je ako je i bude donio VEM i AZTN? Jel to prolazi ili se i dalhe odgada?

Za probiti 8,9 kn treba volumen od 5-10 mil kn i to par dana….
Puno je tu dnevnih trgovaca a i oni koji po zadatku štopaju…
Ali bitiće tu slično kao i na Krašu kad se približimo 10,11,12 mjesecu…
Tak ja mislim


@micardo
Usprkos vašem mišljenju, OPTE se pokreće i ide prema 7 kn. Da se samo mali dio love iz Kraša prelije u OPTE, cijena može otići dosta visoko, a kako idemo prema kraju godine cijena će biti sve viša zbog natječaja. Osim toga, najveći dioničari su svoja potraživanja konvertirali u dionice po 10 kn tako da je vrijeme da i OPTE opet krene.

Zanimljivo da bi se lova iz Kraša trebala preliti u Optimu a iz Optime (koja je već narasla 300%) ne bi trebala u Kraš .. 🙂



@micardo
Usprkos vašem mišljenju, OPTE se pokreće i ide prema 7 kn. Da se samo mali dio love iz Kraša prelije u OPTE, cijena može otići dosta visoko, a kako idemo prema kraju godine cijena će biti sve viša zbog natječaja. Osim toga, najveći dioničari su svoja potraživanja konvertirali u dionice po 10 kn tako da je vrijeme da i OPTE opet krene.

Zanimljivo da bi se lova iz Kraša trebala preliti u Optimu a iz Optime (koja je već narasla 300%) ne bi trebala u Kraš .. 🙂
[/quote]

pa iz opte se lova prelila u kraš a sad će se iz kraša vraćati u opte jer kraš je dionica tamo došla do plafona, a na opte rasplet i borba za preuzimanje tek kreće krajem godine

Molim vidjeti TA.
Odradili smo handle i prvi target 6,90
Besprizorno mi je napisati koji je idući target po obrascu cupa, strrašno zvuči. I nije 8 kn.
Up 🙃

Odlično, međutim prvo riješiti 7.20-7.30… nakon toga slijedi pravi rast.

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

@NaBiduAsku
– to i ja mislim, nije dobro preskakti stepenice!


Odlično, međutim prvo riješiti 7.20-7.30… nakon toga slijedi pravi rast.

Pitanje je samo kad će objava za Tele2.
I što će javiti.
Trgovanje sugerira da mnogi vjeruju u pozitivan ishod.

Trgovanje sugerira da ima keša na tržištu. To je ZSE više nego išta drugo.



Odlično, međutim prvo riješiti 7.20-7.30… nakon toga slijedi pravi rast.

Pitanje je samo kad će objava za Tele2.
I što će javiti.
Trgovanje sugerira da mnogi vjeruju u pozitivan ishod.
[/quote]nek jave više 🙂

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.


Sto i kakvu odluku je ako je i bude donio VEM i AZTN? Jel to prolazi ili se i dalhe odgada?

Čeka Vam se mišljenje AEM-e, pa onda AZTN-a vezano za TELE2. Tu je sve otvoreno.
Zakon nije eksplicitan tako da je i pitanje da li UG može biti potencijalni kupac Optime.

Zgubidanim.
Ovamo, pa tamo, reklo bi se štopa se.
Svi bi da cijena raste, nitko se ne hvata novčanika, očekujemo milijune, broje se lipe…
Na burzi uvijek isto. Svi nešto čekamo.
Ovdje je najizglednije da ćemo jedno jutro imati manično otvaranje, na vijest, kako smo već imali.
Do onda, dosadno 🙃

New Report

Close